Hirvonen gözünü zafere dikti!

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Hirvonen gözünü zafere dikti! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünya Ralli Şampiyonasında son yarışlarda aldığı zaferlerle liderliğe oturan Citroen pilotu Sebastian Loeb'i Yeni Zellanda'da zorlu bir yarış bekleyecek.

  Liderliği Loeb'e kaptıran Ford pilotu Mikko Hirvonen Yeni Zellanda'da aralarındaki dört puanlık farkı kapatmak için her türlü riski göze alacağa benziyor. Geçtiğimiz iki yıl Kuzey ada yollarında muhafazakar bir pilotluk sergileyen Hirvonen puanların Loeb'e gitmemesi için bu sefer atak bir pilotaj sergilemek zorunda kalacak.

  Aynı şekilde liderliği korumak isteyen Loeb’de Finlandiyalı pilotla arasındaki farkı açmak için bu yarışa tüm gücüyle asılacak.

  Hirvonen "Bu yarış geçtiğimiz her iki sezonda da sezonun en önemli yarışı oldu. Burada hep takım için puan toplamaya çalıştım. Aslında bu yollarda çok daha hızlı kullanabilirim, o nedenle de içim rahat. Buradaki tüm etapları çok seviyorum ve hepsini gayet iyi hatırlıyorum. Etapları hatırlamakta daha büyük riskler almanıza yardımcı oluyor. Sebastian ile çekişmeye girmeyi dört gözle bekliyorum. Bu yarış benim için mutlaka kazanılması gereken bir yarış. Hiç kolay bir yarış olmayacak” dedi.

  Çarşamba günkü antramanlar Hirovnen’in tahmin ettiği kadar sorunsuz geçmedi. Yeni Zellanda’lı bir taraftarın kendileri ile yarışmaya kalkması ve spin atması sonucu pistte komik bir olay yaşandı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hirvonen gözünü zafere Forum Tarih
Loeb ceza alınca Hirvonen'in arkasında kaldı Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008
Başını Gözünü Yarmak Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 16 Nisan 2012
Kaşıkla Verip, Sapıyla Gözünü Çıkarma Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 14 Aralık 2011
Gittiğin Yer Kör İse, Gözünü Yum Da Bak Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 25 Kasım 2011
Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 17 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş