'hint Tasarimi' Rüzgari!..

'Populer markalar & Moda' forumunda RiVeR_Nn tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  'hint Tasarimi' Rüzgari!.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hemen her yaşta kadının değişmez takıları arasında yer alan altında, Hint tasarımı modeller son günlerde rağbet görmeye başladı.


  [​IMG]

  İlk çağlardan bu yana kadar görünüme ve estetiğe önem veren kadınların aksesuar olarak kullandıkları takılar, kadınlara farklı bir güzellik katarken, takının değeri de zenginliğin simgesi olarak görülüyor.
  Hem zenginliğin simgesi olması hem de görünüme farklı bir özellik katması nedeniyle kadınların asırlardan bu yana vazgeçemediği takılar, farklı sektörlerin de doğmasına neden oluyor. Artık takı tasarımında Türk işçiliğinin yanı sıra, dünyanın farklı ülkelerinde üretilen ürünlere de yer veriliyor.
  Gaziantep Oğuz Gold Kuyumculuk'un sahibi Fevzi Çakmak Oğuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Uluslararası İstanbul Takı Fuarı'nda satın aldıkları Hindistan'da üretilen altın takıların, Gaziantep'te ilgi gördüğünü söyledi.
  Çok zengin bir işçiliğe ve görkemli bir görünüme sahip olan kolye şeklindeki altın takıların, her kesimde merak uyandırdığını anlatan Oğuz, Hint modeli takıları Gaziantep'e ilk defa getirdiklerini ve beklediklerinin üzerinde ilgi gördüğünü belirtti.

  FİYATI 20-25 BİN YTL
  Takıları vitrinde görenlerin mutlaka fiyatını sorduklarını ve beğenilerini belirttiklerini ifade eden Oğuz, şöyle konuştu:
  'Altın tasarımında artık, bilinen modellerin dışında farklı modellerin üretimi söz konusu. Hint kadınlarının kullandıkları bu takıları ilk defa Gaziantep'e getiren firmayız. Fiyatları ortalama 20-25 bin YTL arasında değişiyor. Tabi daha çok, parası olanların satın aldığı bir model. Bu modelleri özellikle Güneydoğulu kadınlar beğeniyor. Zenginliği de gösterdiği için kadınların tercih etmesine neden oluyor.'

  __________________
   

Bu Sayfayı Paylaş