Hide The IP 2.8 İndir

'G-H' forumunda Siraç tarafından 8 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hide The IP 2.8 İndir konusu Hide The IP 2.8


  Tanıtım:
  İnternet üzerinde gerçek IP adresiniz üzerinden dolaşırsınız. Yazılım içinde bulunan hazır vekil (proxy) adresler sayesinde internet üzerinde farklı IP adresleri üzerinden dolaşabilirsiniz. Girmiş olduğunuz web siteleri sizin IP adresinizi kendi veritabanları içinde saklar. Ayrıca bazı siteler de siteye girdiğiniz anda '195....' IP adresine sahipsiniz diye mesaj da gösterir. Program sayesinde gerçek IP adresiniz yerine vekil IP adresi tesbit edilir.

  Eğer bir web sitesi belirli ülkelerden gelen kullanıcılar için sınırlama getirdiyse bu vekil adresleri kullanarak bu sitelere girebilirsiniz. Ayrıca web e-postalarınızı da anonim olarak yollayabilirsiniz. Gerçek IP adresinizi göstermeden forumlarda iletiler atabilirsiniz. (Tabii IP engellemesi olmuşsa).
  (Mesela: Rapid..adlı siteden dosya indirmek için; mega..adlı sitenin Türkiye'den gelen kullanıcılara koyduğu sınırlamayı geçmek için kullanılabilir.)

  Programı açtığınızda ana ekran üzerinde çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu kısımda herhangi bir ülkeden ya da tüm ülkelerden IP adresi aranabilir. Ayrıca saydam, anonim ve elit vekil adres seçimi de yapılabilir. Yine aynı yerde bulunan vekil adreslerin yavaş, orta ve yüksek hızda çalışanı seçilebilir.

  Alt kısımda program tarafından tesbit edilen gerçek IP adresiniz ülkeyle birlikte gösterilir. Onun altında ise yeni IP adres bilgilerini görebilirsiniz.

  Hide The IP tuşuna tıklayarak vekil adres araması başlatılır. Program tarama işlemine geçtikten sonra bulduğu IP adresini atar. Vekil sunucudan çıkmak için durdur tuşuna basmanız yeterli olur. Bu durumda gerçek IP adresinize dönersiniz.
  Vekil kontrolcüsü sayesinde vekil sunucuları arayabilir, bulduğunuz bu yeni IP'leri çalışıp, çalışmadığını deneyebilirsiniz.

  Programın içinde yer alan bütünleşik web tarayıcı sayesinde hem internette dolaşabilir hem de IP adres kontrolünü yapabilirsiniz.

  Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

  Özellikleri:

  İnternette izlenemez; bazı sitelerin bazı ülkelerden gelen kullanıcılara uyguladığı kısıtlamaya takılmazsınız.
  Anonim dolaşabilirsiniz.
  Sizi engelleyen forumlara girebilirsiniz (eğer IP engellemesi varsa).
  Tek tıklamayla IP adresinizi gizleyebilirsiniz.
  Herhangi bir ülkeden IP adresi alabilirsiniz.
  Web esaslı e-posta sunucularından e-posta gönderebilirsiniz.
  Transparent proxy (Saydam Vekil): Hiçbir gizlilik sağlamaz.
  Anonymous proxy (Anonim vekil): Rastgele bir IP ataması yaparak (ya da elle değiştirerek) dolaşabilirsiniz. Mesela; bazı sitelerin IP engellemeleri; bazı paylaşım sitelerinden dosya indirmek; ya da oylama sitelerinde gerçek IP adresiniz üzerinden bir kez oy atabilirken anonim IP kullanarak 100lerce ve hatta 1000lerce oy atabilirsiniz.
  Elite proxy (Elit Vekil): Daha yüksek bir anonim dolaşma sağlar. Normal anonim IP'leri bazı siteler tesbit ederken bunlar daha zor tesbit edilebilir.
  Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera gibi tarayıcıları destekler.

  Kısıtlama:
  Programın bu deneme sürümünde ülke seçimi yaparak vekil sunucu ataması yapılmaz. Sadece tüm ülkeler araması yapılabilir ve programın bulduğu IP'ler otomatik atanır. Ayrıca bir günde belli sayıda vekil adres ataması yapar.

  Programın lisanslı fiyatı 39.95$'dır.


  Sürüm : 2.8

  Boyut : 4.57 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : Arama kısıtlı

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : AVSoftware


  [​IMG]


  Hide The IP 2.8
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hide İndir Forum Tarih
Easy-Hide-IP 3.0 Indir Yükle Güvenlik Programları 26 Mart 2010
HidesFiles 1.5 İndir Güvenlik Programları 24 Şubat 2010
Fast Windows Hider 3.7 Indir Download Yükle E-F 18 Ocak 2010
Free Hide Folder 2.3 Indir Download Yükle E-F 6 Ocak 2010
Hide Files 3.8 İndir G-H 8 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş