HERRY 2010 İlkbahar-Yaz modası

'Bayan Giyimi & Bayan Modası' forumunda Dine tarafından 11 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  HERRY 2010 İlkbahar-Yaz modası konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  HERRY 2010 İlkbahar-Yaz modası

  [​IMG]

  Herry 2010 İlkbahar – Yaz koleksiyonunun Yalın hikayesinde, dokulara derinlemesine DALIP yaratılan akıcılık hissi, Taşların Sırrı ile hayat buluyor. Romalılar ile yenilenmenin habercisi olan bahar, eski zaman kokusunda ise geçmişe duyulan özlem günümüzle buluşuyor.
  Moda, NE İSTEDİĞİNİ BİLEN Herry kadınının oyun bahçesidir. Herry kadını, çizgisini ruhundan alır. Öncü ve Özgür ruhu onu yeni ufuklara taşırken arkasında takipçiler yaratır. Kalite onun imzasıdır. Dikkat çekmek için çaba harcamaz, ışıltısı kendiliğinden gelir. Kıyafetleri, şıklığından ve cazibesinden odun vermeden onu tüm rahatlığıyla destekler.

  Herry’nin İlkbahar – Yaz koleksiyonunda, Sıklık hiç bu kadar yalın olmamıştı. Pudra tonlarındaki bluzlar duru güzelliğinizi asaletle çerçeveliyor. Beyaz, Bej renkli etek ve pantolonlar, yaz esintisini şehir hayatıyla buluşturuyor. Grinin sofistike ruhu, elbiselerde buluyor olabilir. Her bir parçası koleksiyon değerinde olan bu ürünler, sadece bedeninizle değil, ruhunuzla da bütünleşiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş