Her Türlü Msn Nicki

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 8 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Her Türlü Msn Nicki konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  oysa tek diLeğimdi mutluLuk!.  bu soN şanStı romeo juLiet artık yoK.  Çok nazlısın çok da tatlısın Sende hAkLısın Nede oLsA benim yaRımsın!  Kralına yol verdim soytarısı sizin olsun.  tembeLLik de bir imaJdır.  vedaLar soğuK oLur sıkı giyiN.  saNma senden ayRıldım dokunduğum tüm vücutLarda seni araDım.  Pes ettim hiç istemesem de artıK bana müsade.  Aşk bu acıtır seven katLanır eLbet Sen bu acıya da acı diyorsan sevme be Juliet .  ßen öLe ßi yaRGıç aRıoRmqi sefkLmm seNi ßana öMürßoyuu MaHkum eTsnnn.  Ölümler çıplak gelir geceyi indirir yavaşca gözlerine benden geçmek kolay değil feryat eder ateş sözlerime .


  kim bırakıp gider derin yara çizer qaLbine söyLe kim gider senin gibi ba$ı bo$ çaresizce.

  deLiyim diy0rumDa iNanmıy0r kiMse deLi oLmasam sewermiYim deLice weriRmiyim caNımı öLümüNe sewinCe böyLe tanımLanır deLi işTe.  TadiLatta kaLbimin bo$ beyaz sarayLari katLanmayi biLmeyen a$kı çekemez a$ka mahkum oLmu$ garip güLemez!.  Bak herşeyimi bırakıp sana qeLdim Yar ben seni rüyamda biLe sevdim.


  BeLqİ YaŞaMAq hArAmDıR bAnA YiNe dE ÇıRMıNcAm yAşAmAq uĞrUnA.
  Belki dalları kurumuş ağacım sensiz susuz açım belki bir bebek gibi çaresiz sana muhtacım .


  bağırmadan seslenmesi biliyorsa bu yürek görmeden sevmesinide bilirama senleyken atan şu yüreğim sensiz yine atar mı bee .


  bırak sevme terk edeceksen bana hayat verme öldüreceksen sevgilim deme el gibi göreceksen silme gözyaşlarımı ağlatacaksan sevme beni başkasını seveceksen  En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar  böyLe aşkın Gözyaşı deniz oLur dünyayaben bi ömür harcamışım bu paramparca sevdaya.


  gözyaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru yollara açılıp konuşacak mutlu edeceğim yokluğunu.  Sevdiğinin Göz Yasları Sahile Vurdugu Zaman Sahilin Atacagı İmza''SENİ SEVİYORUM''Olucak Bitanem  Sânâ ßêdduâLar ßîLê Çok $êytânâ SâttÎm Sênî Ondân ßâşkâ KîmSên Yok! Artîk Oynâmânâ Gêrêk Yok Çûnkû; Gêri Dônûş YoLûn Yok!.


  Yazık oldu tüm emeklerime! Değmezmiş senin gibi kalpsize  Aya baktım seni gördüm! Sana baktım AYI gördüm .


  Ben senin için dünyaları yakabilecekken sen tutup beni yaktın.  sen öküZ gibi baksan Da o tRen hiç durmayacaK.  Her aşkın bir sonu vardır! Önemli olan ne kadar sürdüğüdür.  Deli kızım uyaN! Söylenenler yaLan!.  1 dakikalık ömRüm kaLmış olsa bile! Sana adardım seve seve.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Türlü Nicki Forum Tarih
Ürettikleri her türlü ürün, yer altı ve yer üstü kaynakları ülkelerin güç unsurları Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
2017 Tesettürlü bayan avatarları Avatar Resimleri 2 Aralık 2012
Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 2 Ağustos 2012
Tesettürlü Gelinlik Modelleri Evlilik Hazırlığı & Gelin Damat Giyimi 26 Temmuz 2012
2012 Tesettürlü Mezuniyet Elbiseleri Tesettür Giyimi & Tesettür Modası 8 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş