Her Gün 30 Dakika!

'Diyet Beslenme' forumunda KaRDeLeN tarafından 3 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Her Gün 30 Dakika! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Sabahları biraz erken uyanıp, sadece 30 dakika bu hareketleri yaparak vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. Kışın rehavetini üstünüzden atın. İki ay sonra bahar gelecek…

  Her Gün 30 Dakika!

  Bacaklarınızı omuz hizasında açın. Sırtınız dik olacak şekilde durun. Kollarınızı açın. Sağa ve sola dönerek esneyin.

  Kollarınızı yana doğru uzatın. Bacaklarınızı omuz hizasında açın. Ayakucunuzda yükselip aşağı inin. Yükseldiğinizde, kollarınızı yukarıda birleştirin. İndiğinizde tekrar yana doğru açın.

  Ayaklarınızı kapatın. Dümdüz bir şekilde bekleyin. Bu hareket için dilerseniz ağırlık kullanabilirsiniz. Kollarınızı dirseklerden öne doğru kırın.

  Sağ bacağınızı dizden kırın ve öne doğru uzatın. Sol bacağınızı arkaya doğru uzatın. Ellerinize ağırlık alın. Kollarınızı aşağı ve yukarı hareket ettirin.

  Kollarınız ve bacaklarınız dik olacak şekilde ayakta durun. Sağ bacağınızı yana doğru açarak, sol bacağınızın üzerinde dengede durun. Kollarınızı iki yana açın. Aynı hareketi diğer bacakta da uygulayın.

  Dik şekilde ayakta durun. Kollarınızı dirsekten büküp yukarı doğru kaldırın. Sonra sağ dizinizin üstüne çökün. Sol bacağınızı öne doğru uzatın. Kollarınızı aşağı doğru serbest bırakın. Aynı hareketi diğer bacakla da uygulayın.

  Bacaklarınız omuz hizasında açık, ayakta durun dik durun. Kollarınızı öne doğru uzatın. Bacaklarınızı dizden kırarak aşağı doğru çömelip kalkın. Sırtınızın dik durmasına dikkat edin.

  Yere uzanın. Bacaklarınızı yukarı kaldırın. Ellerinizi başınızın altına koyarak destek verin. Karnınızı içeri çekin. Çenenizi kapatmadan nefes vererek, sadece omuzlarınızı yerden kaldırın. Dizlerinizi kendinize doğru çekin.

  Yere yatın. Bacaklarınızı dizden kırın. Ayaklarınızı yere basın. Kollarınızı yana doğru açın. Kolunuzu yere koyun. Diğer elinizi başınıza koyun. Yana doğru kalkın. Aynı anda ters dizi kendinize çekin.

  Ellerinizi kalçanızın altına yerleştirin. Başınızı kaldırın. Bacaklarınız önde ve dik olsun. Makas hareketi yapın.

  Ayaklarınızı dizden kırarak uzanın. Ellerinizi yere koyun ve destek alın. Kalçanızı yavaşça yerden kaldırın.​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gün Dakika Forum Tarih
Güneş Tutulması Kaç Dakika Sürüyor Uzay ve Gökyüzü 18 Haziran 2011
Güneş Tutulması En Fazla Kaç Dakika Sürer Uzay ve Gökyüzü 17 Haziran 2011
Narnia günlükleri şafak yıldızının yolculuğu kaç dakika Sinema Dünyasından Haberler 17 Şubat 2011
Haiti 7.0 Büyüklüğündeki Depremle Tam 1 Dakika Sallandı Yurt Dışı Haberler 13 Ocak 2010
2010 ilk günü son dakika moda trendleri Populer markalar & Moda 2 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş