Her derde deva zeytin çekirdeği mucizesi

'Şifalı Bitkiler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 26 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Her derde deva zeytin çekirdeği mucizesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Her derde deva zeytin çekirdeği mucizesi

  [​IMG]

  Bin bir derde deva zeytin çekirdeği
  Kocaeli’nde bir aktar, zeytin çekirdeğini öğüterek elde ettiği ürünle kendini tedavi ettikten sonra bunu piyasaya sürdü.

  Kocaeli’nde 10 yıldır aktarlık yaparak insanların dertlerine deva olmaya çalışan Serkan Açık (35), kendi hastalığını da tedavi etmeyi başardı. Dükkanında 2 bin 500′den fazla bitki çeşidi bulunan Serkan Açık basur, gastrit, bağırsak iltihabı ve bağırsaklarında yaralar oluşması üzerine önce dükkanda bulunan tüm ürünleri denedi. Doktora başvurmak yerine kendi hastalığını kendisi tedavi etmeye çalışan Açık, bir gün kahvaltıda zeytin yerken aklına gelen bir fikri uygulamak üzere önce eline bir keser aldı.
  Keser yardımı ile zeytin çekirdeklerini kırarak un haline getiren Serkan Açık elde ettiği unu yoğurtla karıştırdı. Kendini kobay olarak kullanan Serkan Açık bir süre sonra iyileştiğini fark ederek, elde ettiği ürünü piyasaya sürmeye karar verdi.

  Zeytinyağı fabrikalarından zeytin çekirdeklerini toplayan Açık, topladığı çekirdekleri su değirmenlerinde kendi halinde doğal olarak ürettikten sonra 81 vilayetin yanı sıra Avrupa ülkelerine de pazarlıyor. Serkan Açık bulduğu zeytin çekirdeği ununun basur, gastrit, bağırsak iltihabı ve bağırsaklarda oluşan yaralar ve çeşitli hastalıkların iyileşmesinde büyük fayda sağladığını iddia ediyor.

  Açık, “Önce kendimi iyileştirdim, şimdi de hasta insanların iyileşmesine yardımcı oluyorum. Bunu para kazanmak için değil, binim gibi yıllarca aynı hastalıkları çeken insanları iyileştirmek ve onlardan dua almak için yaptım” şeklinde konuştu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - derde deva zeytin Forum Tarih
Saf zeytinyağı 101 derde deva Şifalı Bitkiler 26 Nisan 2009
Bin Derde Deva Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 18 Mayıs 2012
Her derde deva bitki çayları Şifalı Bitkiler 3 Şubat 2010
Her Derde Deva 30 bitki resimleri, kullanılışları Şifalı Bitkiler 28 Ocak 2010
Limon:Her derde deva her eve lazım Şifalı Bitkiler 30 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş