Her derde deva parfüm piyasada!

'Populer markalar & Moda' forumunda Fatma tarafından 4 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Her derde deva parfüm piyasada! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Harvey Prince şirketinin geliştirdiği parfümlerden 430 dolara satılanı zekayı artırıp, stres azaltıyor  Kullanan kişiyi üzerine sıktığında mutlu, çekici, genç ve akıllı yapabilen parfümler geliyor. Harvey Prince Co. şirketi tarafından üretilmeye başlanan yeni parfüm çeşitleri için şimdiden uzun bekleme listeleri oluştu. Kokunun en eski ve ilkel duyulardan biri olduğu tahmin ediliyor. Kokuların bilincin önüne geçebildiğini öne süren bilim adamlarına göre insanlar bir kokuya temelde beğenme ya da tiksintiyle yaklaşıyor. İşte mucize parfümler ve etkileri:

  Gençlik: Ageless Fantasy isimli parfüm 8 yaş genç gösterdiği iddia ediliyor. Greyfurt, nar, elma ve yasemin kokularından oluşuyor. 120 dolar.

  Zeka: Hafızayı güçlendiriyor, aklı berraklaştırıyor. Stresi azaltıyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Neuropeptide Synergy adlı parfümtde tarçın ve karamela kokuları var. Fiyatı 430 dolar.

  Seksapel: Yasemin kokusunda “indol” isimli bir molekül bulunuyor. F50 dolarlık parfüm sümbül, portakal çiçeği ve bergamut kokularından üretildi. Sümbülün afrodizyak özelliği var.

  Zayıflık: Araştırmalara göre çiçek ya da baharatlı kokular kullanan kadınlar, erkekler tarafından ortalama iki kilo zayıf olarak algınlanıyor. Parfümden hoşlanan erkeklerse kadınları 5.5 kilo daha zayıf görüyor.

  Dayanılmazlık: Aeolus 5 isimli parfüm sadece kadınlar için üretilen tek feromon. Çevresine erkeklerin dayanamadığı genç ve çoşkun kokular yayıyor. Çok uçucu olan spreyin fiyatı 34 dolar.​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - derde deva parfüm Forum Tarih
Bin Derde Deva Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 18 Mayıs 2012
Her derde deva bitki çayları Şifalı Bitkiler 3 Şubat 2010
Her Derde Deva 30 bitki resimleri, kullanılışları Şifalı Bitkiler 28 Ocak 2010
Limon:Her derde deva her eve lazım Şifalı Bitkiler 30 Ekim 2009
Her Derde Deva Şifalı Bitkiler 12 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş