Her Şeye Rağmen İkimiz - Tuluhan Tekelioğlu

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Her Şeye Rağmen İkimiz - Tuluhan Tekelioğlu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Her Şeye Rağmen İkimiz kitap özeti - Her Şeye Rağmen İkimiz kitap tanıtımı
  Özeti

  “Âşık oluyoruz. Her koşul ve durumda birbirimizi seveceğimize söz veriyoruz. Aşkla evleniyoruz... Sonra bir şeyler oluyor... Beklenmedik bir şeyler!..”
  Her Şeye Rağmen İkimiz'deki 36 çift, mutlu ve uzun bir beraberliğin şifresini çözmeyi başarabilmiş kişiler; politikacı, sinema sanatçısı, gazeteci, yazar, sporcu, manken, işadamı, işkadını... Tuluhan Tekelioğlu, her biri toplumda yeri olan bu çiftlerle yaptığı keyifli söyleşilerinde “Birliktelikte ve evlilikte başarının püf noktaları var mı, yoksa bu bir şans mı?” sorusunun yanıtını arıyor.

  Her Şeye Rağmen İkimiz'deki evlilik hikâyelerini, özellikle evlenmeye ya da boşanmaya karar vermeden önce okumanızı öneriyoruz.

  Sinan Çetin-Rebekka Haas Çetin / Mehmet Ali Talat-Oya Talat / Deniz Ülke Arıboğan-Lütfi Arıboğan / Kadir Topbaş-Özleyiş Topbaş / Meral Tamer-Osman Ulagay / Şebnem Çapa-Celal Çapa / Mehmet Barlas-Canan Barlas / Mehmet Ali Birand-Cemre Birand / Ahmet Misbah Demircan-Ferdane Demircan / Ediz Hun-Berna Hun / Hamdi Koç-Esin Koç / İsmail Ünal-Şefika Ünal / Hülya Koçyiğit-Selim Soydan / Ertuğrul Günay-Gülten Günay / Beyhan Bağış-Egemen Bağış / Talat Bulut-Pınar Bulut / Aynur Bektaş-Süreyya Bektaş / Demet Akbağ-Zafer Çika / Cemil Çiçek-Gülten Çiçek / Nevra Serezli-Metin Serezli / Ali Kocatepe-Aysun Kocatepe / Selma Güneri-Yusuf Sezgin / Suzan Toplusoy-Turgut Toplusoy / Orhan Gencebay-Sevim Emre / Deniz Pulaş-Sarp Akkartal / Sunay Akın-Belgin Akın / Altan Erkekli-Ebru Erkekli / Ahmet Ümit-Vildan Ümit / Bahar Korçan-Cem Görk / Ali Taran-Selma Taran / Zeynep Kasımlıoğlu-Dilaver Özturan / Erkan Tan-İlkim Öz / Tamer Yılmaz-Ayten Yılmaz / Neşe Kavak-Cavit Kavak / Turgay Noyan-Sevim Noyan / Tülin Şahin-Memed Özer

  [​IMG]

  Künyesi


  · Turkuvaz Kitap
  · Basım Tarihi : 02 - 2010
  · ISBN : 9786055596286
  · Sayfa Sayısı : 264
  · Etiket Fiyatı : 25.00 TL
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Şeye Rağmen İkimiz Forum Tarih
Herşeye Rağmen Dizisi Tanıtımı, Konusu, Oyuncuları, Fragmanı Diğer Yerli Diziler 27 Şubat 2011
Herşeye 'Rağmen; Çok Sevdim Seni' Resimli Şiirler 2 Nisan 2010
Herşeye Rağmen Yine de Seni Seviyorum Şiirler 26 Şubat 2010
Neslihan Demirtaş-Herşeye Rağmen 2009 albümü Albüm Tanıtımları 23 Aralık 2009
Öğrendiğiniz başkalarınında bilmesi gereken bir bilgiyi kimseye söyleyemediğinizde ne hissedersiniz Eğitim Bilgileri 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş