Haziran Ayı Burç Yorumları 2010

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 10 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Haziran Ayı Burç Yorumları 2010 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Haziran Ayı Burç Yorumları 2010

  Koç

  Haziran ayına beklenmedik sürprizler ve hayatınızın genel akışını değiştirebilecek yenilikler ile girebilirsiniz.

  6 Haziran'dan itibaren sürprizlere ve fırsatlara hazırlıklı olun. Hayatınızın her alanında sizi etkileyebilecek önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu arada gereksiz sorgulamalar içine girebilir, karşınıza çıkan fırsatları fark edemeyebilirsiniz. Bu dönemi doğru değerlendirmek için gayret göstermelisiniz.

  [​IMG]

  İlk hafta aşk ve çocuklar ile ilgili konularda yoğun kararlar vermek gerekebilir, ilişkiniz için insiyatif göstererek yeni kararlar almak, çaba göstermek icab edebilir.

  7 Hazirandan ay sonuna kadar olan dönemde ise gündelik çalışma koşulları, günlük hayatın sıkıcı sorumlulukları yüzünden bazı zorlanmalar ve kısıtlanmalar hissedebilirsiniz. Bu durum sağlığınızı da etkileyebilir. Bu koşuşturma içinde vereceğiniz küçük molalar kendinizi daha iyi, hissetmenizi ve yeniden güç toplamanızı sağlayabilir.

  12 Haziran'dan itibaren iletişim ve arkadaşlıklar konusunda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni ve özel bir arkadaşlık için temeller atılabilinir.

  10-25 Haziran döneminde ise iletişim, sosyal hayat, yakın çevre ile ilişkiler, akrabalık bağları gibi konularda aktif bir yaşam söz konusu. İfade gücünüzün ve anlaşmaların önem kazandığı günler.

  14 Haziran'dan ay sonuna kadar olan dönemde, özellikle de 14-17 Haziran tarihleri arasında aşk ile ilgili konularda çok hızlı ve sizi şaşırtıp aklınızı karıştırabilecek ilerlemeler olabilir.

  Çocuklu kişiler için çocukları ile geçireceği daha fazla güzel zaman söz konusu iken, şans oyunlarında beklenmedik kazançlar elde etmek mümkün.

  21 Haziran tarihinde aile ve aile kökleri ile ilgili konular gündeme gelebilir, sıkıntıya sebep olabilir. Bu durum ay sonuna kadar devam edebilir. Yöneticiler ve sizin için otoriteyi temsil eden figürler ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkıntılı durumlar yaşayabilirsiniz.

  25 Haziran'da aile ve aile büyükleri ile olan iletişimde gerçekleri çarpıtmaktan kaçınmanız gerekiyor, Aile içi huzursuzluk gözlemleniyor. Ay sonuna kadar bu durum devam edebilir. Sorgulamacı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

  26 Haziran ve sonrasında ise ev, aile, aile büyükleri ile olan birliktelik ve organizasyonlarda ve ayrıca kariyerinizle ilgili konularda sizi zorlayacak değişimler, gelişmeler yaşanabilir. Bu durumdan en fazla

  Burcun ilk 10 gününde doğanlar etkilenebilirler. Bu tarihlerde yapacağınız her türlü yeni girişim ve anlaşmaları mümkünse biraz daha ileri tarihlere almak akıllıca olabilir.

  Boğa

  Bu ayın ilk haftasında kendinizle daha fazla ilgilenecek ve daha fazla ön planda olmak isteyeceksiniz. Kendinizi başkalarına anlatma ihtiyacınızın artması ve bulunduğunuz ortamlarda bu tür sohbetlere katılmanız mümkün. Bu arada dostluk ve arkadaşlıklarınızın önem kazanacağı bu dönemde, daha sıcak ilişkiler kurma konusunda yeni fırsatlar değerlendirilmeyi bekliyor olabilir.

  1-10 Haziran dönemi düşünceleri ifade etmek, paylaşmak, itiraflar ve fikir alışverişleri için uygun bir dönem.6 Haziran'dan itibaren Jüpiter'in de etkisi ile geçmişte yaşanmış olayları çok fazla sorgulayabilir, hatta biraz abartabilirsiniz.

  Kendinizi daha fazla yalnız ve karamsar hissetmeniz mümkün. Aslında en sıkıntılı olduğunuz anlarda beklenmedik yardımlar ve desteklerle karşılaşabilir, sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz. Bu durum ilahi bir gücün sizi koruduğunu hissetmenizi sağlayacak.
  Bu aydan itibaren yardımlar, yardım kuruluşları ve dernek gibi işler gündeminizi daha fazla meşgul etmeye başlayacak. Bu arada sizin gizlediğiniz veya sizden gizlenmiş bazı konular ve olayların aniden ortaya çıkması ve sizi şaşırtması da mümkün.

  7 Haziran tarihinde Mars'ın Başak burcuna geçişi ile birlikte çocuk, aşk ve eğlence konuları ön plana çıkıyor. Yeni birliktelikler için şanslı bir dönem, enerjiniz yüksek.

  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde maddi konular ön plana çıkacak. Harcamalara dikkat edilmesi gerektiği gibi, kazançlar konusunda hareketlenmeler görülebilir. Özellikle 12 Haziran'da yeni ayla birlikte maddi konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

  14 Haziran'da ev ve aile ilişkilerine özellikle dikkat etmek gerekiyor. Beklenmedik çıkışlar ve gerginlikler, iyi ilişkileri bozabilir.
  21 Haziran'dan itibaren Güneş'in de etkisi ile iletişim konularında enerjik ve üretken olabilir, yakın çevre ile ortak planlara girişebilir, sorunlarınızı iyi ifade gücü ile paylaşabilirsiniz. Anlaşmalar açısından olumlu bir dönem.

  25-30 Haziran arasında ise Merkür'ün etkisi sayesinde iletişim konuları daha ön plana çıkıyor. Bilgi paylaşımı, kariyer açısından yeni bilgi akışı gibi konular önem kazanıyor.
  26 Haziran'da ise iletişim ve ruhsal arayış, seyahatler, manevi güç alma isteği gibi önemli konularda hareketlenmeler gözlemlenebilir.

  İkizler

  Ayın ilk haftasında üstü kapalı kalmış konular gündeme gelebilir ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet vererek can sıkabilir. İş yerinizde ise gizli rakiplere karşı dikkatli olunması gerekiyor.

  6 Haziran tarihinden ayın sonuna kadar olan dönem, Jüpiter'in etkisi ile arkadaşlık ve dostluklar konusunda size şans ve genişleme getiriyor. Yeni arkadaşlar edinmek için doğru bir zaman.

  7 Haziran'dan itibaren evinizi ve aile bireylerini ilgilendiren ortak bir konuda anlaşmazlık söz konusu olabilir. Bu konuda sert etkiler üzerinizde.

  10 Haziran tarihinden 25 Haziran'a kadar Merkür'ün akıl ve anlama, kavrama gücü veren olumlu etkileri üzerinizde olacak. Bire bir şahsınızı ve karakterinizi ilgilendiren konular ön plana geçecek.12 Haziran'a yakın tarihlerde kişisel konularda, yeni kararlar yeni başlangıçlar olabilir.

  14 Haziran'dan ay sonuna dek uyumlu ve çekici bir havaya bürünebilir, yeni arkaşlıklar ve var olan arkdaşlıkları pekiştirme şansı bulabilirsiniz.

  21 Haziran'da maddi getiriler konusunda olumlu ve etkileyici gelişmeler var. Birikimlerinizin değerlenmesi söz konusu olabilir. 25-30 Haziran dönemi maddi konularda oldukça aktif olabilir, bu günleri hesap ve kitap yaparak geçirebilirsiniz. Yeni süprizlere açık olun.

  26 Haziran'dan itibaren ise hem maddi açıdan hem de ilişkiniz ve cinsel çekiciliğiniz bakımından etkileyici olaylarla karşılaşabilir, sizi şaşırtacak sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

  Yengeç

  Ayın ilk haftasında Venüs'ün etkisi ile güzellik, ilişkiler, uyum, ve maddi kazanımlarınız ön plana çıkarak kişisel değişimleri müjdeleyecek. Bu dış görünüş olabileceği gibi karakteriniz ile ilgili yeni kararlar da olabilir.

  İfade gücünüzün yüksekliği sayesinde arkdaş çevresinde ilgi toplayabilir, dinlenen kişi olabilirsiniz. Seyahatler konusunda ise şanslı ve yeni olasılıklara açık günler.

  6 Haziran'da Koç burcuna geçecek olan Jüpiter ay sonuna kadar burada kalacak. Kariyeriniz konusunda önemli değişiklikler ve fırsatların çıkabileceği bir dönem. Bu fırsatlar dikkatli olunmazsa elden kaçabilir, ya da ancak yorucu bir çalışmanın ardından gelebilir. Çaba harcanması gereken bir dönem. Ancak büyük beklentiler yeterli fayda getirmeyebilir.

  7 Haziran iletişim ve bilgi trafiği konusunda yoğun bir dönemin başlangıcı olabilir. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yükseliyor ve olası ağır iş yükünden kolayca sıyrılıyorsunuz.

  10 Haziran'dan 25 Haziran dönemine kadar kuşku, kuruntu ve endişelen ön plana çıkabilir, sizi huzursuz edebilir. Duygularınızı denetlemeyi öğrenmeniz gerekebilir. Özellikle 12 Haziran'da yeni başlangıç yapılmak istenen konularda bazı başarısızlıklar yaşanabilir.

  14 Haziran'dan itibaren maddi konularda çok olumlu etkiler gözleniyor. Gayrimenkulleriniz kıymetlenebilir ya da beklenmedik bir yerden bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak aşırı harcamalara dikkat!

  21 Haziran'da kişisel konular ön plana çıkabilir, karizmanız ile göz önünde bulunabilirsiniz.

  25-30 Haziran döneminde ise hünerleriniz ve ifade gücünüz ile kendinizi çevrenize karşı kanıtlayabileceğiniz fırsatlar kapınızda.

  Aslan

  Ayın ilk haftası endişe ve kuruntuları beraberinde getirebilir. Beklenmedik kayıplar neticesinde bazı işlere baştan başlanabilir. İş ve kariyer konularında da sıkıcı etkiler peşinizi bırakmayabilir.

  6 Haziran'da Jüpiter'in Koç burcuna geçmesi ve ay sonuna kadar burada kalması ile ruhsal arayışlar, yurt dışı bağlantılı işler, kişiler ve seyahatler konusunda olumlu etkiler ve yüksek şans söz konusu. Basın yayın, yüksek öğrenim gibi konuların da hareketleneceği günlerdesiniz.

  7 Haziran'dan itibaren maddi kazançlar, şans oyunlarından gelen orta çaplı getiriler söz konusu olabilir.

  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde arkadaşlıklar konusunda güçlü bir döneminiz. İlişkilerinizi onarmak, yeniden bir araya gelmek ve ortak hedefler belirlemek için doğru bir zamanlama içindesiniz.

  12 Haziran civarı arkadaşlıklar konusunda yeni şanslar önünüze çıkabilir, yeni dostluklar, yeni çevreler edinebilirsiniz. Organizasyonlar ve sosyal etkinlikler konusunda da olumlu etkilere açıksınız.

  14 Haziran'da aslan burcuna geçecek olan Venüs ay sonuna kadar kişisel konularda sizi yakından destekleyerek öne çıkmak istediğiniz meselelerde sizi daha cazibeli ve çekici kılabilir. Çevrenizdeki gözlerin üstünüze çevrilebileceği aynı zamanda sahip olmayı arzu ettiğiniz konularda getirilerinizin artacağı bir dönemdesiniz.

  21 Haziran'dan itibaren özellikle sizin için geçmişte kalmış konularla ilgili bazı konuların aydınlığa kavuşabileceği bir dönemdesiniz. Bununla bağlantılı olarak endişe ve kuruntular tekrar su üstüne çıkabilir, depresif bir ruh hali gözlenebilir.

  25-30 Haziran arasında karamsar düşünceleriniz ve yakın çevreniz yüzünden bunalabilir kendinizi bitkin ve mutsuz hissedebilirsiniz. Bazı hedeflerden vazgeçmek gibi çok yanlış fikirlere kapılmayın. Sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken dönem.

  26 Haziran ise bazı değişimlerin başlangıcı olacak. Olaylar üzerinde kontrol edici gücünüz olmadığı için fazla zorlamayın. Bu arada bilginiz dışında kalmış bazı konuların iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Bu dönemde kendiniz olaylara kaptırmak yerine sizi rahatlatacak konularla uğraşmak, kendinize özen göstermek, fazla yorulmamak önemli.

  Başak

  Haziran ayının İlk haftasında arkadaşlık, sosyal çevrenizle ilgili konularda ve katılacağınız organizasyonlarda merkez kişi haline gelebilir, kendinizi en iyi şekide ifade edebilirsiniz. Kendinizi anlama ve dinleme konularında olumlu bir etki söz konusu, ruhen arayış içinde olduğunuz bir dönemsiniz.

  Evlilik, ortaklık ve ilişkiler konusunda beklenmeyen fırsatlar çıkabilir, dikkatli olunursa olumlu sonuçlar alınabilinir.
  1-10 Haziran arasında yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular, yüksek eğitim, kişisel gelişime yönelik eğitimler ve seyahatler ön plana çıkıyor. Yine bu dönemde ortaklaşa işlerinizde küçük anlaşmalara imza atabilirsiniz.

  6 Haziran'dan başlayarak ay genelinde başkalarından beklenen maddi manevi destekler ön plana çıkacak. Bu dönemde sizin için sürpriz olabilecek gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Başkalarının kaynakları aracılığıyla gelirlerinize kaynak yaratabilirsiniz.

  Borç ve kredi gibi konulara ise dikkat etmek gerekiyor.7 Haziran'da yükselen enerjiniz ile birlikte cesur kararlar alacak kapasitedesiniz. Ancak kavgacı olmaktan kaçınmalısınız. Dış görünüşünüzle ilgili bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar Merkür'ün etkisi ile iş ve kariyeriniz konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi fazla yormamaya ve olumsuzlukları kafanıza takmamaya çalışın.

  12 Haziran'dan itibaren iş hayatınızda çok çalışmanızı gerektiren şatlar mevcut olsa bile yeni başlangıçlar yapmanız da mümkün görünüyor.

  14 Haziran'dan başlayarak ay sonuna kadar genel bir huzursuzluk ve kayıp duygusu sizi sarabilir. Bu durumun sizi manen güçsüz kılmasına izin vermemelisiniz.

  21 Haziran'da arkadaşlıklar, ortak yapılan planlar ve küçük gezi organizasyonları gündeme gelebilir ve bu durum üzerinizdeki sıkıntıyı atmanız konusunda size yardımcı olabilir.
  25-30 Haziran dönemi arkadaşlıklar, ilişkiler, ortak planlar, geleceğe dair ümitlerin paylaşımı konusunda hayli aktif bir dönem olabilir.
  26 Haziran'dan itibaren ise aşk konusunda sizi çok şaşırtabilecek değişimlere açıksınız.

  Terazi

  Haziran ayının ilk haftası kendinizden çok başkalarının sahip olduğu kaynaklarla ilgili olacaksınız. Bu dönemde olayların dışarıdan göründüğü gibi olmadığını fark edebilir, olayları veya kişileri daha çok araştırmak isteyebilirsiniz. Bu arada cinsel yönden sizi daha fazla tatmin edecek arayışlara girebilir, bu tür konulara daha fazla alaka gösterebilirsiniz.

  Maddi açıdan da hayli aktif günler. Başkalarının kaynakları, borçlar, alacaklar, miras, sigorta gibi konular gündeminizde kalmaya devam edebilir.
  6 Haziran'da özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili konularda, karşı tarafa daha fazla bağlı olacak ve başkalarının meseleleriyle daha fazla uğraşacaksınız.

  Bu arada hem ortaklıklar hem de evliliği ilgilendiren meselelerde önemli değişimler, çalkantılar sizi bekliyor olabilir. Fakat bütün bunların sonunda yakalanmayı bekleyen fırsatları fark edebilir ve karlı çıkabilirsiniz.

  1-7 Haziran döneminde enerjiniz yüksek olacak. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi hareketli sosyal hayatınız devam edecek. Dostlarınızla sosyal ortamlarda sık sık buluşup, bolca vakit geçirebilir ve sıkıntılarınızı onlarla paylaşarak yeni çıkış yolları bulabilirsiniz. Bu dönemi iyi değerlendirmeye çalışın çünkü 7 Haziran'dan sonra enerjinizin azaldığını hissedebilirsiniz. Bazı huzursuzluklar söz konusu olabilir.

  Kuruntularınız ve endişeleriniz artabilir kendinizi biraz daha yalnız hissedebilirsiniz. Bu arada harekete geçmek istediğiniz konularda şartları kontrol edemediğinizi fark edebilirsiniz. En iyisi bu dönemde sağlığınızı korumanız ve olayları akışa bırakmanız.

  10-25 Haziran arasında yabancılar, yabancı ülkelerle ilgili konularda iletişiminiz ve hareketliliğiniz artacak. Yolculuklar, eğitim gibi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Kendinizi geliştirme amaçlı arayışlara girebilir uzaklarda bulunan yakınlarınızla daha fazla iletişim kurabilirsiniz.

  Öğrenme ve öğretmeyle ilgili konular, yayıncılık, medya kuruluşlarıyla ilgili olaylar ilginizi çekmeye devam edecek. Bu arada turizmle ilgili işler ve hukuksal konular da ön planda olabilir.

  12 Haziran'da İkizler burcunda meydana gelen Yeniay'ın da etkisi bu konuların önemi biraz daha artacak. Yukarıdaki konularda yeni başlangıçlar ve yeni gelişmeler için çok uygun bir dönemdesiniz.

  14 Haziran'dan ay sonuna kadar olan dönemde ise olumlu etkiler alıyorsunuz. Özellikle sosyal hayatınız, ilişkileriniz, dostluklarınız gibi konularda hareketli gelişmeler içinde olacak, katıldığınız organizasyonlarda beklenmedik sürprizler, ilginç olaylarla karşılaşacaksınız. Bu etkiler 14-17 Haziran arası biraz daha artıyor.

  21 Haziran'dan itibaren kariyeriniz konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. İşverenleriniz, yönetici ve şefleriniz ile aranızı sıcak tutmanız, sürtüşmelerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

  25 Haziran'dan ay sonuna dek zorlayıcı etkiler biraz daha artabilir. Yapacağınız anlaşmalarda ve her türlü iletişiminizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Yanlış anlamalar ve kırıcı ifadeler, sert tartışmalar yaşanabilir, gerçekler çarpıtılabilir. Alaycı ifadelerden kaçınmalısınız.

  26 Haziran civarı hem ev, aile hem de kariyer açısından değişimlere ve etkileyici gelişmelere açıksınız. Özellikle burcun ilk on günlük döneminde doğanlar bu durumdan daha çok etkileniyorlar. Mümkün olduğu takdirde bu dönemde yapılacak yeni başlangıçlar ve anlaşmaların daha ileri tarihe alınması daha olumlu sonuçlar doğurabilir.

  Akrep

  Haziran ayın ilk haftasında ilişkiler ve aşk hayatınız ön planda kalmaya devam ediyor. Yeni başlangıçların olması muhtemel. Öte yandan 1-10 Haziran tarihlerinde evlilik, nişan gibi konular ortaya çıkabilir. İş hayatında ise ortaklıklar söz konusu olabilir.

  6 Haziran'dan itibaren gündelik rutin işlerinizde bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çalışma gücünüz ve koşullarınızın değişmesi ve işlerinizin fazlalaşması gibi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Fakat yeni fırsatlara da açık olduğunuz bu dönemde şansınızı iyi kullanmaya çalışın. Ekiple birlikte yapacağınız çalışmalarda olumlu etkiler sizleri bekliyor.

  Sağlık konusunda olumlu gelişmeler olabilir. Ancak yeme içme problemleri ve karaciğere dikkat etmek lazım.7 Haziran'dan itibaren sosyal hayat, organizasyonlar, dostluklar ve gelecek hedeflerinizi ilgilendiren konularda yüksek bir enerji ve motivasyon söz konusu.

  10 Haziran'dan başlayarak ayın 25'ine kadar İkizler burcunda hareket edecek olan Merkür değişim ihtiyacı yanında endişe ve huzursuzluğu da beraberinde taşıyabilir. Zihninizi şüphe ve merak duygusuyla meşgul edebilir, huzursuzluğunuzu arttırabilirsiniz.

  Özellikle sizin dışınızdaki kişilerin, ortağınızın veya eşinizin meselelerine gereksiz yere kafanızı takmanız mümkün. Kuşku ve kıskançlık dolu düşüncelerden uzak kalmanız menfaatinize olacaktır. Bu arada başkalarına bağlı olarak yapacağınız anlaşmalar, borç, alacak,kredi, miras, banka borsa gibi konularda bu dönemde ilgilenmenizi gerektirecek konular arasında yer alabilir.

  12 Haziran'dan itibaren bu konularda yeni başlangıçlar ve atılımlar olabilir. Borçlar ve alacaklara özellikle dikkat edilmeli.
  14 Haziran'da iş ve iş yerinizi ilgilendiren konular aktif olacak. Zorlayıcı ve can sıkıcı gelişmeler, yeni yöneticiler söz konusu olabilir. Bu arada yeni fırsatlara ve olumlu gelişmelere açıksınız. İş ilişkilerinizi sıcak tutmaya bakmalısınız.

  21 Haziran'da felsefi konular ile ilgilenebilir, manevi bir arayış içerisinde olabilirsiniz. Bunu doyurmak için bilgi ve birikimine güvendiğiniz kişilerle sohbetler edebilirsiniz. Yine bu dönemde yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular, yüksek eğitim, medya ve yayıncılık sektörü, seyahatler gündeminizde olacak.

  25-30 Haziran tarihlerinde ise bu konularda yeni gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilir, uzun sürebilecek bir yolculuğa da çıkabilirsiniz.
  26 Haziran civarı ise etkileyici gelişmeler, iletişim ve manevi konularda beklenmedik yenilikler, aranan sorulara cevaplar olabilir.

  Yay

  Haziran ayının ilk haftasında ev ve aile konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İş ile ilgili konularda tartışmalar çıkabilir. Öte yandan elde edilmesi gereken fırsatlar da çok yakınınızda olacak. İçsel arayışınız için yanıtlar bulabilir, manen huzura kavuşabilirsiniz.

  6 Haziran'dan itibaren ay sonuna kadar olan dönemde mutluluğunuz ve aşk konusunda olumlu etkiler gözleniyor. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizin için hoş sürprizlerle dolu olabilir. Çok yakınınıza gelen fırsatları kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

  Şans oyunları gibi etkinliklerde ise şans sizden yana gözüküyor. Ancak bu konuda aşırı harcamalara da dikkat etmelisiniz. Çocuklarla ilgili yaşayacağınız gelişmeler birlikte geçireceğiniz zamanlar mutluluğunuzu arttıracak.
  7 Haziran'dan itibaren özellikle kariyeriniz açısından zor dönem olabilir.

  Eleştirilere karşı açık olmalı, rekabetçi bir ortam içinde olabilirsiniz. Sert tartışma ortamından uzak durmalısınız.
  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde ikili ilişkiler açısından oldukça hareketli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  İkili ilişkilerinizde uyum arayışınız artarken karşınızdaki kişilerle tartışmalar, paylaşımlar, öğüt alıp vermeler söz konusu olabilir. Ancak kırıcı tartışmalardan ve çatışmalardan kaçınmalısınız. 12 Haziran'dan itibaren ise ortaklık, evlilik gibi konularda yeni başlangıçlar ortaya çıkabilir.

  14 Haziran'da Venüs'ün aslana geçmesiyle birlikte eğitim, seyahat, yabancılar veya yurt dışı bağlantılı konular önem kazanacak. Bulunduğunuz ortamlarda kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı geliştirmenize ve olgunlaşmanıza olumlu katkılar sağlayabilir.

  21 Haziran'dan itibaren başkalarının maddi ya da manevi kaynaklarıyla daha fazla ilgilenebilir, eşiniz ya da ortaklarınızın gelirlerinden kendinize fayda sağlayabilirsiniz.

  Cinsel çekiciliğinizin arttığı bir dönemdesiniz. 25-30 Haziran arasında değişim, yeniden doğmak, eskileri bırakıp yeni başlangıçlardan tatmin olmak gibi temalar etkin olacak. Karşı cins ile ilişki konusunda olumlu gelişmeler beklenebilinir.

  26 Haziran civarında özellikle maddi konularda etkileyici değişimler olabilir. Borç, alacak, kredi, miras gibi konularla daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  Oğlak

  Ayın ilk haftasında sevgiliniz yada eşiniz ile diyaloğunuz daha da güçlenebilir, birbirinize olan güçlü sevginizi daha açık dile getirebilirsiniz.

  Aşk konusunda ise daha güçlü duygular söz konusu. Yeni birliktelikler yalnız olanlar için söz konusu olabilir. Kendinizi ifade etmek, sorunlarınızı paylaşıp yanıtlar almak için doğru bir dönem.

  6 Haziran'dan itibaren ikili ilişkileriniz ev ve aile konularında etkili olacak olan Jüpiter size bu konularda çeşitli fırsatlar getiriyor. İyimser bir havada olmak fırsatları yakalamak ve aile için kullanılabilinir kılmak açısıdan önemli.

  7 Haziran'dan itibaren yolculuklar, yüksek eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, manevi arayışların yükseldiği bir döneme giriş yapabilirsiniz. Hem fiziksel hem de zihinsel enerjiniz yüksek olacak. Bu konuda yapacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  10 Haziran'dan 25'ine kadar günlük işler, rutin sorumluluklar ön planda olacak ve sıkıntı yaratacak aksaklıklar çıkabilecek. Sağlık için dikkatli olunması gereken günler.

  12 Haziran'da çalışma şartları ile ilgili konular gündeme gelebilir, kayıplar, iş gücünüzde azalmalar yaşanabilir. Bu dönemde özellikle günlük hayatınızı ve sağlığınızı ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Fakat bazı zorlanmalarla karşılaşmanız mümkün. Sağlık halen sizin için önemli.

  14 Haziran'dan itibaren başkalarının meseleleri ile daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde daha rekabetçi hareket edebilir ama ilişkileriniz açısından başkaları tarafından daha fazla eleştirilebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz destekler gelmeyebilir.

  21 Haziran'da evliliğinizi ilgilendiren konular gündeme gelebilir, eş, baba ya da kayınpeder gibi figürlerle tartışmalar yaşanabilinir. 25-30 Haziran arası evlilik ile ilgili konular devam edebilir, çözülemeyen aile içi meseleler, eski defterler açılıp saçılabilinir. Sert tartışmalar sizi bekliyor olabilir.

  26 Haziran'da ise ikili ilişkiler açısından daha fazla ön planda olmak isteyebilir ve daha fazla ben deme gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Bireysel kararlarınız ön plana geçebilir, başlangıçlar ve bitişler bir arada yaşanabilir.

  Kova

  Haziran ayının ilk haftasında düzenli olarak hizmet aldığınız yada hizmet verdiğiniz mekan, kuruluşla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ev ve aile ile iligli sıkıntılar çıkabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli.

  6 Haziran'dan itibaren, Koç burcuna geçen Jüpiter ay sonuna kadar etkisini gösteriyor ve yurt dışı ile ilgili konular, seyahatler, ticaret ve eğitim konusunda yeni fırsatları beraberinde getiriyor. Beklenmedik mutlu haberler gelebilir.

  7 Haziran'dan itibaren maddi kazançlar, birikimler üzerinde yeniden düşünebilir, ortaklaşa kazanımlar konusunda yeni anlaşmalar ve yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.
  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar aşk ve çocuklar konusunda olumlu gelişmeler var. Hem yeni ilişkiler hem de süren birliktelikler için ortak paylaşımlar, güçlenen ilişkiler söz konusu.

  12 Haziran'dan itibaren yeni bir ilişki için ilk ciddi adımlar atılabilir, olumlu yanıtlar alınabilir. Dikkatli ve alttan alır bir tavır takınmak mühim.

  14 Haziran'dan, ay sonuna kadar Venüs'ün etkisi ile ikili ilişkiler önem kazanacak. Sakin tavırlar takınmak, fevrilikten kaçma ve hoş görülü davranmak çok mühim.

  21 Haziran'dan itibaren gündelik işleriniz konusunda aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu durumun geçici olduğunu anlayacaksınız. 25-30 Haziran arasında sağlık konularında tedbirli olmalı, iş hayatının yoğun yorucu temposuna karşı dikkatli davranmalısınız.

  26 Haziran civarı günlük işleriniz, iş çevreniz ve sağlık konusunda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

  Balık

  Bu ayın ik haftasında aşk konusunda olumlu etkiler gözleniyor. Değer bilen ve estetik duyuları gelişmiş biri ile karşılaşmanız olası. İletişimin ve haberleşmenin en önemli olduğu dönemlerden biri, gelecek haberler değişimlere yol açabilir.

  6 Haziran'da maddi konularda ay sonuna kadar sürebilecek bir fırsatlar dönemi başlayabilir. Ancak hem borçlara hem de harcamalara çok dikkat edilmeli. Bu konularda gereksiz artışlar olabilir.

  7 Haziran'dan itibaren aile ve eş ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Kavgacı ve rekabetçi tavırlardan kaçınmak lazım. İlişkilerde olumlu bir tavır takınmak çok mühim.

  10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar İkizler burcuna geçecek olan Merkür aile içi konularda çok etkili olacak. Tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, aile büyükleri ile çıkması olası kavgalar söz konusu.

  12 Haziran'dan itibaren aileyi ilgilendiren konularda zorlayıcı ve can sıkıcı gelişmelerden sonra yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
  14 Haziran'dan sonra sağlık ve gündelik işlerinizle ilgili konulara dikkat edilmeli, hijyene özellikle önem verilmeli.

  Gündelik işlerinizin yolunda gideceği bir dönem
  21 Hazirandan itibaren yeni ilişkiler ve başlangıçlar için çok şanslı bir dönem başlıyor. Eskiden tanıdığınız bir arkadaşınızla ilginç bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Gece hayatı ve eğlenceye olan ilginiz artabilir, şans oyunları, kumar gibi konulara ilgi duyabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Bu arada gereksiz risklerden kaçınmalısınız.

  25-30 Haziran döneminde eğlence, spor ve hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler ve sevdiğinizle birlikte güzel geçirilen vakitler söz konusu 26 Haziran civarı ise arkadaşlık ilişkileri ve toplumsal statü de değişimler konusunda yeni gelişmeler yaşanabilir, dostlarınız size bu büyük değişimde destek verebilir. Öte yandan toplum hayatını ilgilendiren konularda aktif çalışmalar yapabilirsiniz.

  Yazan: Astrolog Ümran Ensari
   

 2. avatar

  avatar Üye

  Eline sağlık paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş