Hayat arkadaşı bir robot

'Yurt Dışı Haberler' forumunda DilzaR tarafından 11 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  Hayat arkadaşı bir robot konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]


  Bütün buluşmalarınızda ya da arkadaşlık sitelerinde kendinize göre bir aşk bulamadıysanız bir de Le Trung'ın yöntemine göz atın.

  Kendisi için en mükemmel partneri elleriyle imal eden 33 yaşındaki genç adam kendisi için 20'li yaşlardaki Aiko'yu tasarladı.

  13 bin cümlelik hazneye sahip olan ve matematikte yetenekli Aiko, İngilizce ve Japonca konuşuyor. Yüzleri ayırtedebilen Aiko, sesli gazete okuyabiliyor.


  Kanada'nın Brampton kasabasında yaşayan Le Trung A.I. teknolojisi ve silikon kullanılarak tasarlanan Aiko'yu imal etmek için kredi kullandı ve arabasını da satarak bu iş için 14 bin sterlin harcadı.
  Gerçek bir eş bulmak için yeterli vakti olmadığını belirten Le Trung, Aiko'nun asla bir seks partneri olmadığını vurguluyor.

  İncindiğinde tepki verebilen Aiko koku alma dahil pek çok duyuya sahip. Trung "Aiko'un tatile, yiyeceğe ve dinlenmeye ihtiyacı yok. Neredeyse 24 saat çalışabilen mükemmel bir kadın o" diyor.


  İnsanların Aiko'ya çok farklı tepkiler verdiklerini anlatan Trung, bu tepkileri şöyle anlatıyor:
  "Onu ya seviyorlar ya da nefret ediyorlar. Bazıları beni suçluyor. Kadınlar genellikle onunla konuşmak isterken erkekler dokunmak istiyor. Bunun yanlış bir şekilde yapanlarda tokadı yiyor. Bir gün 24 saat bakıma ihtiyacım olduğunda ya da evde bir kalp krizi geçirdiğimde Aiko'nun bakımına ihtiyaç duyabilirim."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hayat arkadaşı robot Forum Tarih
Hayat Arkadaşımızı Ararken Bilmemiz Gereken Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 20 Haziran 2009
Ulaşım alanında gelişmeler toplum hayatını nasıl değiştirebilir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Bir insanı hayata bağlayan unsurlar nelerdir kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017
Kazılarda toprak çanak çömlek bulunması toprağın insan hayatındaki önemine hangi bakımdan kanıt olur Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 8 Şubat 2017
Üretimde makineleşme insan hayatında ne gibi değişikliklere yol açmıştır kısaca Sorular ve Cevaplar 7 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş