Hayalinizdeki Vücut İçin Liposuction

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 4 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Hayalinizdeki Vücut İçin Liposuction konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayalinizdeki Vücut İçin Liposuction!


  Hep hayal ettiğiniz o muhteşem vücuda sahip olmak istiyorsunuz. Diyet yaparak kilo verdiniz ama istemediğiniz çıkıntılar yerinden oynamıyor. O zaman yardımınıza liposuction yetişebilir.
  Hayalinizdeki Vücut İçin Liposuction!
  [​IMG]

  Liposuction diyet ve egzersizle zayıflamayı başaramayan, ideal vücut yapısına kavuşamayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Ancak bu yönteme başvurmadan önce, mutlaka doktor kontrolünde bir diyet ve egzersiz programından geçmelisiniz.
  Liposuction, vücudun belli bölgelerinde birikmiş olan yağ dokularının, küçük bir delikten bir kanül kullanılarak vakum ile dışarı atılması yöntemidir. Bazı durumlarda narkoz bile almadan yapılabiliyor. Ancak bilinmesi gereken en önemli nokta şu, liposuction zayıflama operasyonu değil. Diyet ve egzersizin sonuç vermediği bölgelerde liposuction kullanılabiliyor. Tamamen bir incelme liposuctionla mümkün olmuyor. Bu operasyonla sadece, vücudun yüzde 4-5 oranındaki yağ alınabiliyor.
  Liposuction yaptırmadan önce uzman bir doktorla detaylı bir görüşme yapmanız gerekli. Uygulamanın başında, yağ alınacak bölgeye özel solisyonlar enjekte ediliyor. Bunun amacı, ameliyat sırasında kan kaybı olmasını önlemek ve ağrı hissini azaltmak. Profesyonel bir el tarafından yapılan liposuction sonrasında ciddi bir ağrı yaşanmıyor. Hissedilen ağrılar da ağrı kesicilerle giderilebilecek kadar düşük oluyor.
  Liposuction vücut hatlarında kalıcı bir düzelme sağlıyor. Vücut yapınız olarak kabul ettiğiniz ve hiç düzelmeyeceğini düşündüğünüz, sizi psikolojik olarak rahatsız eden ve egzersizlerle düzeltemediğiniz görünümünüz, liposuction sayesinde yeni bir şekil kazanıyor.
  Ergenlik yaşını geçmiş, hastalığı olmayan kişilere rahatlıkla uygulanabiliyor. Özellikle cildinde çatlak, sarkma gibi problemler olmayanlar için daha uygun bir yöntem. Aşırı kiloluların ise, bu yöntemle zayıflaması mümkün değil.
  Liposuction Uygulanabilen Bölgeler:
  Bacakların iç ve arka yüzleri
  Sırttaki yağ dokusunun fazlalıkları
  Boyun bölgesi
  Baldırlar ve ayak bilekleri
  Kolların alt konturları
  Bel altı bölgesi
  Karın bölgesi
  Yüz bölgesi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hayalinizdeki Vücut İçin Forum Tarih
Hayalinizdeki Dudaklara Kavuşun Güzellik & Bakım 18 Mart 2010
Hayalinizdeki İşi Nasıl Bulursunuz? Meslekler Rehberi 21 Kasım 2009
Hayalinizdeki Kiloya Ulaşın! Diyet Beslenme 18 Haziran 2009
Hayalinizdeki saçlar için 44 öneri Güzellik & Bakım 30 Nisan 2009
Kanın vücutta dolaşımını sağlayan yapı ve organlar Genel Sağlık 8 Aralık 2014

Bu Sayfayı Paylaş