Hayıroğlu İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Hayıroğlu İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hayıroğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Hayıroğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Hayıroğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Hayıroğlu İlköğretim Okulu İletişim


  Karatay Hayıroğlu İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karatay Hayıroğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karatay Hayıroğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karatay Hayıroğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karatay Hayıroğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Hayıroğlu İlköğretim Okulu Tarihçesi:

  Okulumuz 1909 yılında Çumra Maarif Vekaletine bağlı,köy içindeki ikili sınıf bir binada eğitim öğretime başladığı,okulun tabela mermerinden anlaşılmaktadır. 1934/1935 yıllarında Yarma beldesinin nahiye olmasıyla okul buraya bağlanmış olup, eğitim öğretime devam etmektedir.Bugüne kadar okulumuzdan mezun olan öğrenciler kendilerini yetiştirerek (öğretmen, doktor, işadamı, mühendis v.b. meslekler) ülkemize hizmet etmektedirler.

  Hayıroğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: KONYA / KARATAY
  Adı: KARATAY HAYIROĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: HAYIROĞLU - KARATAY
  Telefon Numarası: 3323855083
  Faks Numarası: 3323855017
  E-mail Adresi:
  hayirogluioo@gmail.com
  Web Adresi: -

  Hayıroğlu İlköğretim Okulu Resimleri:

  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş