Hasan Melihcan Anaokulu Geyve Sakarya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Hasan Melihcan Anaokulu Geyve Sakarya konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Geyve Hasan Melihcan Anaokulu - Hasan Melihcan Anaokulu Hakkında - Hasan Melihcan Anaokulu Tanıtımı - Hasan Melihcan Anaokulu Erişim Bilgileri - Hasan Melihcan Anaokulu Resimleri
  [​IMG]

  Geyve Hasan Melihcan Anaokulu Sakarya Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Geyve Hasan Melihcan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Geyve Hasan Melihcan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Geyve Hasan Melihcan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: SAKARYA / GEYVE
  Adı: GEYVE HASAN MELİHCAN ANAOKULU
  Adresi: İNCİKSUYU MAHALLESİ BARBAROS SOKAK NO 7
  Telefon Numarası: 2645173474


  Tarihçe :
  Okulumuz binası daha önce ilkokul olarak hizmet vermekte iken yanına Gazipaşa İlköğretim Okulu yapıldıktan sonra 2006-2007 Eğitim Öğretim yılında Anaokulu olarak hizmete açılmıştır. Okulumuz Geyve de ikinci Anaokulu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

  Okulumuzun Yapısı :
  Okulumuz Anaokulu olarak 2006 yılında Eğitim Öğretime başlamış olup beş derslik, Müdür Odası, Öğretmenler Odası, Mutfak, Depo bölümleriyle 390 m2 üzerine inşa edilmiştir. Okulumuz Anaokulu olarak 2006 yılında Eğitim Öğretime başlamış olup beş derslik, Müdür Odası, Öğretmenler Odası, Mutfak, Depo bölümleriyle 390 m2 üzerine inşa edilmiştir.

  Okulumuzun Eğitim Öğretime hazır hale gelmesi konusunda; Okula pimapen pencerelerin taktırılması, kalorifer tesisatının döşenmesi, okul lavabolarının yenilenmesi, mutfak yapılması ve özellikle bu sene okulumuzun iç zeminin tahta lambir döşeme yapılması konusunda İlçe Kaymakamımız Sayın Seyfettin AZİZOĞLU'nun büyük katkıları olmuştur.

  Öğrenci Sayısı :
  Şuan 5 derslikli okulumzda 2007-2008 eğitim öğretim yılında 102 öğrenci eğitim görmüştür. 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında bu sayının artması beklenmektedir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  http://hasanmelihcananaokulu.meb.k12.tr/
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hasan Melihcan Anaokulu Forum Tarih
Hasan Latif Sarıyüce Kimdir Kısaca Hayatı ve Eserleri Biyografi & Otobiyografi 6 Şubat 2014
Hasan İzzettin Dinamo Kimdir Kısaca Hayatı Çalışmaları Biyografi & Otobiyografi 19 Ağustos 2013
Uzun Hasan Kimdir Kısaca Hayatı Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 14 Ağustos 2013
Hasankeyf Tarihi Hasankeyf Resimleri Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 10 Mart 2013
Hasankeyf Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Batman Batman Tanıtımı 2 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş