Harry Potter and the Deathly Hallows Oyunu

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda SeLeN tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Harry Potter and the Deathly Hallows Oyunu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Harry Potter and the Deathly Hallows oyun tanıtım - Harry Potter and the Deathly Hallows oyun hakkında


  [​IMG]

  Electronic Arts Inc.’ten (NASDAQ: ERTS) EA Play ile Warner Bros. Interactive Entertainment, Harry Potter and the Deathly Hallows™- Part 1 video oyununun Xbox 360® için özel Kinect™ modlarına sahip olacağını ve oyuncuların karşısına eşsiz mücadeleler çıkaracağını duyurdular.

  Tüm aksiyonun ilk defa Hogwarts dışında gerçekleştiği Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1’de Harry peşindeki acımasız düşmanlardan kaçmaya çalışıyor. Oyuncular kendilerini bilmedikleri bölgelerde, okul arazisinin güvenliğinden uzakta hayatta kalmaya çalışır halde bulacaklar. HD konsolların teknolojisini kullanmak üzere hazırlanan yeni oyun motoru tüm platformlarda yüksek tanımlı grafikler ve heyecan dolu aksiyonlar sağlarken, Xbox 360’taki Kinect deneyimi tek kişilik veya oyuncuların Harry, Ron veya Hermione ile oynayabilecekleri iki kişilik işbirliği modlarında özel mücadeleler sunacak.

  “Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1 Harry’nin kendisini acımasız düşmanlara karşı savunmak zorunda olduğu, durmak bilmeyen bir aksiyona sahip olduğunu belirten EA Bright Light Studio Başkan Yardımcısı ve Prodüksiyon Şefi Jonathan Bunney, “Kinect mücadelelerimiz sayesinde oyuncular, kumanda kullanmadan, kelimenin tam anlamıyla elleriyle büyü yapacaklar ve eşsiz bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Dahası, bir Harry Potter oyununda ilk kez iki oyuncunun yan yana Ölüm Yiyen’lerle kapışabilmelerini sağlayan özel bir Kinect işbirliği modumuz da mevcut ” diye konuştu.

  Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1’deki Kinect deneyimi oyunculara büyü yapıp düşmanlarını yenmek için fiziksel mimikler kullanmalarını imkan vererek aksiyonun içine girmelerini sağlıyor. İşbirliği modunda akıcı hedefleme sistemi ve liderlik puanları, heyecana bir de rekabet duygusu ekleyecek.

  EA Bright Light Studio tarafından geliştirilen Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 sonbahar ayrlarında Xbox 360™ Kinect, PlayStation®3, Wii™, Nintendo DS™, PC ve mobil cihazlar için piyasaya çıkacak.

  EA her yeni çıkan Harry Potter filmiyle eş zamanlı çıkardığı oyunlardan biriyle daha karşımızda. Fazla söze gerek yok. Klasik bir film oyunu.10 Kasım 2010 çıkış tarihi belirlendi..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Harry Potter Deathly Forum Tarih
Slug Kulübü - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 5 Mayıs 2011
Gryffindor - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 5 Mayıs 2011
Slytherin - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 5 Mayıs 2011
Ravenclaw - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 5 Mayıs 2011
Hufflepuff - Harry Potter Karakterleri Masal Kahramanları 5 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş