Hard Drive Inspector 3.31 İndir

'G-H' forumunda Siraç tarafından 24 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hard Drive Inspector 3.31 İndir konusu Hard Drive Inspector 3.31

  Tanıtım:
  Hard Drive Inspector, sabit diskin sağlıklı olup olmadığını denetleyen bir programdır. Bilgi depolamada kullanılan sabit diskler bilgisayarın en önemli parçalarından biridir. Elektrik kesintisi gibi durumlarda sabit disklerin zarar görme durumu yüksek olabiliyor. Ayrıca yüklenen silinen programlarda diskin genel yapısında uzun sürede bir yavaşlık ortaya çıkartabiliyor. Depolanan bilginin tamamı ya da bir kısmının kaybolması özellikle çöken bir diskten veri kurtarmak hem zaman hem de para kaybına yol açabilir.

  Modern sabit diskler SMART (disk izleme, analiz ve raporlama teknolojisi) teknoloji sayesinde disk hatalarını algılayacak şekilde geliştiriliyor. Bu teknoloji Hard Drive Inspector ile sabit diskin fiili ve performans durumunu çeşitli ölçümlerle izleyebiliyor. Program verileri analiz eder ve bu sayede kullanıcıya sabit diskin durumu hakkında uyarı ve bilgi verir. Bu sayede eğer disk kötü duruma gelmişse veriler kaybolmadan içindeki bilgiyi alıp yeni bir disk takmakta fayda var. Bu doğrultuda veri ve zaman kaybının önüne geçilmiş olunur.

  Programı çalıştırdığınızda gelen pencerede disklerin genel yapısı gösterilir ve karşılarında genel sağlık durumu belirtilir. Bu kısımda her diske ait ayrıntılı bilgi de yer alır. Disk modeli, kapasite, toplam boş alan, açık kaldığı süre, sıcaklık durumu, SMART durumu gibi bilgilere erişilebilir. Disk bilgisinin raporu kaydedilebilir ve e-postayla gönderilebilir.

  Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor. Bu sayede programı kullanmak ve analiz sonuçlarını anlamak daha da kolay hale geliyor.

  Dizüstü bilgisayar sürümünü buradan innDirebilirsiniz.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca eğer bilgisayarınızda birden fazla disk takılıysa sadece birini analiz eder. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  Sürüm : 3.31

  Boyut
  : 2.86 Mb

  Kullanım İzni
  : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 gün

  Dil
  : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma
  : AltrixSoft

  [​IMG]

  Hard Drive Inspector 3.31
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Hard Drive Inspector Forum Tarih
GMail Drive Shell Extension 1.0.13 İndir / Gmail Hesabınızda Net Ortamında Hard-disk Diğer Driverlar 7 Mayıs 2009
Virtual Hard Drive Pro 11 Final U-V 1 Aralık 2008
Baharda meydana gelen değişiklikler nelerdir? Doğa ve Bitkiler 18 Şubat 2013
Reinhardt Tiyatrosu Hakkında Bilgi Tiyatro ve Skeçler 22 Temmuz 2012
1957 Model Buick Roadmaster 2 Kapı Hardtop Resimleri Tuning 8 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş