Hani hep destekti!

'Fenerbahçe' forumunda Mavi_inci tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Hani hep destekti! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yönetim yaptığı açıklamada, "Taraftara düşen, sporcularımızı yaptığı hatadan sonra yuhalamak değil, ona moral vermektir" denildi


  F.Bahçe, Eskişehir maçında yaptığı hatanın ardından Bilica'yı yuhalayan taraftarlara sitem etti. Resmi siteden yapılan açıklamada, "Hep destek tam destek, büyük F.Bahçe taraftarı için bir slogan değil, takımına koşulsuz desteğini anlatan bir ifade, bir yaşam biçimidir" hatırlatması yapılarak, "12. Adam, her koşulda tribünde yerini alır ve sahada üzerinde şanlı F.Bahçe formasını taşıyan sporcusuna destek verir. Takımı yenilse de yense de bu destek ve 12. Adamın takımına olan güçlü bağı asla değişmez" denildi.

  Sendeleyen, tutup kaldırılmalı
  "Taraftarımıza düşen görev, F.Bahçe formasını taşıyan sporcularımızı, yaptıkları herhangi bir hata neticesinde yuhalamak değil, ona destek ve moral vermektir" diye devam eden bildiri, "Bizi büyük ve rakiplerimize karşı güçlü, yenilmez ve tek kılan aramızdaki bu güçlü bağdır. Bu bağın hiçbir koşulda zedelenmesine izin vermeyelim. İnanıyoruz ki sonuç her ne olursa olsun; 12. Adam sahadaki takım arkadaşına her zaman destek olacak, onun sendelediği yerde onu tutup kaldıran yegane güç olacaktır" sözleri ile son buldu.

  Fotomaç
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hani destekti Forum Tarih
Hoca Dehhani kimdir kısaca Şairlerimiz Ve Şiirleri 7 Ocak 2015
Mustafa Kemal'in yurt gezilerine Latife Hanım'la birlikte çıkmasının nedenleri Atatürk Hakkında Herşey 4 Mart 2014
Kadınhanı Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Konya Konya Tanıtımı 7 Aralık 2012
Hani Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Diyarbakır Diyarbakır Tanıtımı 4 Aralık 2012
Muhammed Hani Kimdir, Hayatı Kısaca Biyografi & Otobiyografi 30 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş