Hangi Sporlar Size Göre?

'Genel Sağlık' forumunda NeslisH tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Hangi Sporlar Size Göre? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Birçok spor salonunda verilen derslerden biri mutlaka size göre!

  Cycle: Özel olarak tasarlanmış bisikletlerle hem eğlenecek hem de kardiyovasküler ve fiziksel kondisyonunuzu geliştireceksiniz. SCHWIN marka bisikletlerin kullanıldığı kardio-vasküler ve yağ yakma bazlı dersler, aynı zamanda alt grup kaslarınızın da daha sıkı ve kuvvetli olmasını sağlayacaktır

  Body Pump: Tüm vücut kaslarını kuvvetlendirip, kasların düzgün bir form kazanması için özel çalışma setiyle yapılan, uygulanan tekrarlar ile de tam bir kuvvet ve vücut şekillenmesi sağlayan bir programdır. Dumbell ve diğer ekipmanlar ile ağırlıklı olarak üst vücut, bacak ve kalça kaslarınızın çalıştırıldığı bu ders, sıkı bir karın çalışmasıyla son bulur.

  Stretching: Kasların esnekliğini arttırıp rahatlamasını sağlayan, eklem hareket mesafelerini arttıran esnekliğin geliştirilmesini hedef alan bir derstir.

  Gym Stick: Devrim yaratan bir total body fitness ekipmanıdır. Gym-stick ile vücudunuzdaki her kası kuvvetlendirir, kaslarınızın hacmini arttırabilir ve belirgin hale getirebilirsiniz.

  Yoga: Duruş, nefes ve yoğunlaşmaya dayalı klasik yogadan ayrı olarak, eklem-kas kuvveti ve esnekliği sağlayan yüksek enerjili ve zihinsel egzersizlerin yoğun olduğu bir çalışmadır.

  Pilates Mat: Tamamen sağlam bir omurga ve karın kasları oluşturmaya yönelik, güç, esneklik ve zihin-beden ilişkisi esaslarına dayanan, son zamanların en etkili çalışma programıdır. Pilates kurallarıyla uygulanan bu yöntemde hiç hissetmediğiniz kadar formda olacaksınız. Pilates Mat, iskelet sistemini doğal pozisyonda tutan kasların farkına varılmasını sağlarken, vücudu da bu kasları günlük yaşamda kullanması için eğitiyor. Yavaş müzik eşliğinde esneklik, dayanıklılık ve fiziksel güç bakımından kaslarınızı devreye sokarak vücut kapasitenizi geliştirebileceğiniz bir ders.

  Step: Tüm dünyada popülerliğini koruyan koreografileriyle eğlenceli ve kuvvetli kardio-vasküler çalışma prensiplerine sahip, çok seveceğiniz bir sınıf.

  Bosu Pilates: Pilates tekniklerinin bosu üzerinde uygulanarak karın kaslarının kuvvetlendirilmesi ve omurgaya bağlı duruş bozukluklarının giderilmesini amaçlayan bir derstir. Geleneksel antrenman yöntemlerinden farklı olarak, denge ve dayanıklılığınızı geliştirirken bir yandan da eğlenebilirsiniz.
  Bosu Camp: Çeşitli ekipmanlarının kullanıldığı güç, denge ve dayanıklılığı geliştiren tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz cardiyovasküler bir derstir.

  Tae Bo: Yüksek tempoda performansa yönelik tekme ve yumruklar havada uçarken hem çok kalori tüketecek hem de günün stresini üzerinizden atacağınız bir derstir.

  Aero Latino: Hem renkli bir uğraş edinmek hem de yağlarınızdan yakmak istiyorsanız Aero Latın dersi ilginizi çekebilir. Cha cha ve salsa gibi hareketli Latin danslarını daha da kıvrak ve enerjik hale getirilmiş şeklinde öğreneceğiniz bir derstir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hangi Sporlar Size Forum Tarih
Türk kültürüne ait sporlar hangileridir Diğer Spor Dalları 7 Şubat 2015
Ata Sporlarımız Hangileridir, Ata Sprorlarımız Nelerdir, Ata Sporları Hakkında Bilgi Diğer Spor Dalları 12 Ağustos 2011
Ata Sporlarımız Hangileridir - Geçmişten Günümüze Ata Sporlarımız Diğer Spor Dalları 13 Kasım 2010
Türkiye'de dağlar hangi yönde uzanır kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017
Ormancılıkla ilgili meslekler hangileridir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş