Hangi Mevsimin Kadınısınız

'Psikoloji' forumunda LeGeNd_MeRvE tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Hangi Mevsimin Kadınısınız konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece birmevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, omevsimin kadınısınız. Şimdi yapacağınız tek şey ait olduğunuz mevsimibulmak ve stilinizi ona göre belirlemek...


  İlkbahar, yaz, sonbahar, kış. İnsanın hayatı boyunca kim bilir kaç kere yaşadığı, uyum sağlamak zorunda olduğu mevsimler.


  Kimimiz güneşe aşığız. Gökyüzünde ateşten bir top gibi yerinialdığında kabımıza sığmayız. Kimimiz dökülen yapraklarıyla, hüznüylesonbaharı severiz.


  Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız her ilkbahar. Ya dabütün siyahları örten beyazlığa kaptırırız benliğimizi. Sebep ne olursaolsun sonuçta birini tercih ederiz diğerlerine. Amerikalı modacılarmevsimlere uygun stilleri belirlemişler.


  Sizin yapacağınız tek şey ise, ait olduğunuz mevsimi bulmak. O kadar..  ***Kış kadınları***  Linda Evangelista gerçekten bir kış kadını. Siz de kendinizi, ünlümanken gibi kışın mutlu ve dinamik hissediyorsanız, tipik bir kışkadınısınız demektir. Düz saçlar, topuzlar, örgüler sizin için en uygunmodeller. Fondöten seçiminde bej tonlarını tercih edin. Allık içinpembe, fuşya size gidecek en iyi renkler. Allığınızla doğru orantılıbir ruj mutluluğunuza mutluluk katacaktır! Kıyafet seçiminizde isecanlı mavi, kırmızı, gri, fuşya ve mor gibi renklerden kolay kolayvazgeçmeyin. Sizin için renk seçimi kadar rahatlık da çok önemli.Giydiğiniz kıyafetlerin içinde huzurlu olmak ve rahat etmekistiyorsunuz. Çünkü kış mevsimi size huzuru ve mutluluğu çağrıştırıyor.  ***Yaz kadınları***  En tipik örnek ünlü top model Cindy Crawford. Sıcak, cana yakın,masum... Tıpkı yaz mevsimi gibi! Bu tip kadınlara dalgalı saçlar çokyakışır. Özellikle de saçının ve teninin rengine uygun yapılan birröfle güzelliğine güzellik katar. Pembe allığınız varsa, ne mutlu size!Bu renk bir allık yaz kadınına hoş bir hava verecektir. Ruj seçimindede canlı pembeler, mercanlar tercih edilmeli. Kıyafetlerinizde de pembeve mavi renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz mevsimi sizemutluluk ve canlılık verdiği kadar, içinizi de ısıtıyor.  ***Sonbahar kadınları***  ‘‘Bu mevsimin kadınına en iyi örnek benim’’ diyor Eva Herzigova.Hüznü ve karamsarlığı biraz sevdiğini de itiraf ediyor. Bukleler,lüleler saç stiliniz için çok uygun. Makyajınıza; bej, dore tonlar gibiten renginize yakın saydam renklerde seçeceğiniz bir fondötenlebaşlayın. Allığınızı kızıl kahve ve somon renklerinden seçebilirsiniz.Kıyafetlerinizde ise koyu yeşiller, kırmızılar, turuncular, petrol vepas rengi size en çok yakışacak renklerdir. Giysilerdeki koyuluk vematlık ruh halinize en iyi giden türden olmalı.  ***İlkbahar kadınları***  Bu mevsimin kadınları iddialı güzellikleriyle dikkati çekiyor. Eniyi örnek de mankenliği bıraktığını söylemesine rağmen geçtiğimizgünlerde İtalya'da bir defileye çıkan ve göz kamaştıran ClaudiaSchieffer. Saç renginde küllü renklerden ve koyu kestanedenkaçınmalısınız. Erkeksi kesimler ya da doğal görünümlü ve hareketlisaçlar sizin için en uygunu. Fondötende saç ve ten renginizi gözardıetmeyin. Turuncu, kayısı rengi kıyaflerinizde ideal seçim
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hangi Mevsimin Kadınısınız Forum Tarih
Yaz Mevsiminde Hangi Oyunlar Oynanır Çocuk Oyunları 11 Haziran 2011
Yaz Mevsiminde Hangi Canlıları Görürüz Doğa ve Bitkiler 11 Haziran 2011
Yaz Mevsiminde Hangi Meyveler Yetişir Doğa ve Bitkiler 11 Haziran 2011
Kış mevsiminde hangi canlıları görürüz? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 2 Mayıs 2011
Hangi Mevsimin Şarkısı Bu Çalan ? Aşk ve Sevgi Resimleri 20 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş