Hangi Burç İnsanı Hangi Burç İle Uyumlu - Burçların Uyum Listesi

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_inci tarafından 24 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Hangi Burç İnsanı Hangi Burç İle Uyumlu - Burçların Uyum Listesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hangi Burç İnsanı Hangi Burç İle Uyumlu - Burçların Uyum Listesi

  Doğum gününüzde güneş, ayın ve gezegenlerin konumu insan kişiliğini ne kadar etkiler bilinmez ama bu konulara toplumumuz bu konuda hayli meraklı. Hatta evleneceği eşini burcuna göre seçen bile var. Burçlara ve burçlar arası uyuma inanırmişinız inanmazmişinız yorum sizin. Ancak yorumunuzu yapmadan önce aşağıdaki yaziyi mutlaka okuyun.İşte burçlar arası uyumluluk:

  Koç ve Koç: bu iki burcun birlesmesinden oldukça ilginç bir sonuç ortaya çikar ikiside kendini begenen gururlanan tipler oldugu için bu iliskinin uzun sürmiyecegini bilmelisiniz.

  Koç ve Boğa: bu burçlarin anlasmasi olasiligi yüksektir boga koçun degerini iyi bilir çünkü boga koç burcu kisiligi sayesinde canlanacak ve yasamdan zevk alacaktir.

  Koç ve İkizler: bu iki burç iyi bir ikili olusturabilir ikizler burcu çok yönlü bir burç oldugundan aralarindaki iliski çok büyük bir aska dönüsebilir.

  Koç ve Yengeç: duyguyu temsil eden yengeç burcuyla anlasmaniz çok zordur yengeç insani daima ilgi alaka sevgi ve sefkat bekleyip çok üstünüze gelebilir bu yüzdende huzurunuz kaçabilir.

  Koç ve Aslan: bu burç size çok uygundur çünkü oda sizin gibi yasamayi ve eglenceyi sever ayrica cömert iyi niyetli ve gururlu aslan insani sizi mutlu eder.

  Koç ve Başak: koç burcu dikkatli ayrintilar üzerinde yogunlasan maddeye önem veren basak insaniyla anlasmasi imkansiz gibi birseydir.

  Koç ve Terazi: sizin yildiziniz cazibe temsilcisi venüstür onun için terazi insaniyla karsilastiginiz andan itibaren birbirinizi çeker birbirinizden çok hoslanirsiniz bu beraberlik bir ask iliskisi olur.

  Koç ve Akrep: bu iki burç ilk karsilastiklari an kavga ortami dogmadiysa anlasmalari bir ihtimal olabilir fakat bu biraz zordur çünkü akrebin kuskulu süpheci halleri sizi yer bitirir.

  Koç ve Yay: çok iyimükemmel bir es olabilir ikinizde yenilikleri heyecani sevdiginizden dolayi güzel bir iliski yasatabilir tabii kiskançliklarinizla yayi sikmazsaniz.

  Koç ve Oğlak: oğlak burcundan uzak dursaniz iyi olur içine kapanik inatçi ve ters olan oğlak kisiligi ile uyum saglamaniz biraz güç.

  Koç ve Kova: kova ile ilk karsilasmanizda hosnut olabilirsiniz çok yönlü olan kova burcuna eger biraz kültürlüyseniz ayak uydurup devam ettirebilirsiniz.

  Koç ve Balık: balik insanindan hoslanirsiniz fakat bu burç size göre degildir çok alingan ve kararsiz olan balik çabuk sinirlenmenize yol açabilir.

  Boğa ve Koç: koç insani sevgi dolu ve atesli oldugu için bu burçla uyumunuz mükemmel olacaktir.

  Boğa ve Boğa: sizi her yönden anlamasini istiyorsaniz kendi burcunuzdan birini seçmeniz iyi olur sizin gibi sevgiye aska ve yuvaya önem verdiginden dolayi birlikte çok güzel geçinirsiniz.

  Boğa ve İkizler: bu kadar degisken bir burçla anlasmaniz imlansiz gibi birsey.

  Boğa ve Yengeç: yengeç insaninin duygularina egilecek olursaniz anlasirsiniz çünkü o bir sevgi düskünüdür.

  Boğa ve Aslan: bu burçtan çok hoslanirsiniz adeta kendişini size çeker ve çok ideal bir çift olabilirsiniz.

  Boğa ve Başak: ilk görüste anlasma olsada böyle düsündügünüze pisman olabilirsiniz çünkü basak insani sizin kadar duygulu sevgiye önem veren bir insan degildir.

  Boğa ve Terazi: terazi ile ilk görüste anlasirsiniz fakat onunla mutlu olmak istiyorsaniz bütün ömrünüz boyunca onun sevgilisi gibi davranmaniz gerekir.

  Boğa ve Akrep: bir akrep insaniyla mutlu olabilirsiniz ama bu huzurlu bir hayat süreceginiz anlamina gelemez inanilmaz inadi ve kararliligiyla sizi bezdirebilir.

  Boğa ve Yay: yay insaninin üstüne fazla düsmeseniz iyi olur çünkü yay insani kisitlamaya ve kiskançliga gelemez sizde israr ederseniz kaçmasi olasidir.

  Boğa ve Oğlak: oğlak insaniyla anlasmasi mümkündür bir sartla onun güvenini kazanmaniz sartiyla böyle olursa ömür boyu mutluluk sizin olur.

  Boğa ve Kova: kova insaniyla pek hasir nesir olmasaniz iyi olur kova insanini çok sevmis olsaniz bile sonunda sizi hüsrana ugratir onunla basa çikamassiniz.

  Boğa ve Balık: balik insaniyla anlasmaniz muhtemeldir onu incitmekten kaçinin baliga yol gösterirseniz o size uyum sagliyacak mutlu bir beraberlik olacaktir.

  İkizler ve Koç: neselı,hareketlı ve yenılıklerden hoslanan ateslı koç insanını ılk bakısta çok egenebilirsınız. Fakat bir süre sonra onun sizı çok benımsemesı ve kıskançlıgı yüzünden hayatınıza kısıtlamalar gelecegı ıçın sizin açınızdan iyi olmayabilir.

  İkizler ve Boğa: duygulu,ınatçı maddeye düskün olan boga burcu insanı çok kıskançtır,zekı hareketlı sevecen ikizler insanı boga ıle uzun süre mutlu birlıktelık kuramazlar.

  İkizler ve İkizler: kafanıza uygun,huyunuza uygun bir kısı arıyorsanız buda kendı burcunuzun insanıdır.aynı seylerden zevk alan fakat kısılıklerı farklı olan ikizler burcunun birlesmesı çok güzel sonuç verır.

  İkizler ve Yengeç: yengeç burcuyla anlasabılmenız ıçın bayagı fedakarlık yapmanız gerekecektır.yengeç duygulu,kuskucu,kıskanç ve eve bağlıdır siz ise yenılıklerı seven,hareketlı ve sinirlanmaktan hoslanmayan bir tıpsınız pek uzun bir beraberlık beklemeyın.

  İkizler ve Aslan: bu ıkı burcun birlesmesınden çok enteresan bir ılıskı ortaya çıkar.aslan cazıbesı ,mertlıgı ve tatlı sözlerıyle ikizlerı ılk görüste etkıler ikizlerde çok yönlü kısılıgı,zekası ve zerafetıyle aslanın gönlünü fetheder.tabıı her ılıskıde oldugu gibi ufak tefek pürüzler olmaz degıl.
   

 2. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  İkizler ve Başak: basak burcu maddeye düskündür.her ıkı burçta konusmayı muhabbetı severler.fakat ikizler tipinın konusmaları basak insanını rahatsiz eder ikizler insanıda basak burcunu ısrarlı gerçekçılıgınden sıkılır.bu ıkı tıp ıste ve bazende dostlukta basarı saglarlar.

  İkizler ve Terazi: terazı insanıyla tam bir uyum ıçınde olursunuz.onun kafa yapısıda sizinkı gibi gelısmıstır.birbirını tamamlıyan ıkı elmanın yarısı olabilirsınız.fakat sevgi terazı insanı ıçın çok önemlıdır bunun ıçınde çok fazla duygusal olurlar.

  İkizler ve Akrep: son derece kuskucu ve kıskanç olan akreple anlasamassınız akrep sizin ısteklerınıze engel olup herseyde sizı sinirlıyacagı ıçın huzurlu olamassınız fakat ıs konusunda akreple anlasabilir ve hatta dost bıle olabilirsınız.

  İkizler ve Yay: yayın atılnganlıgı ıle sizin aklınız birlesınce ortaya çok güzel bir ılıskı çıkar sadece yayın kızdıgı anda sarf ettıgı düsüncesizce sözler sizı yaralayabilir.ama yinede anlasma var.

  İkizler ve Oğlak: oğlak gibi tutucu bir tıple anlasmanız bir haylı zor olacaktır.siz bilgiye önem veren yenılıklerden hoslanan birişinız oysa eskıye bağlı olan oglagın sizı sinirlandırmasına ve kıskanmasına dayanamassınız,hep aynı seylerı yapmak sizin canınıza sıkar fakat ıs alanında İkizler ve oğlak birlıktelıgı çok güzel sonuçlar verır.

  İkizler ve Kova: kova tipi size çok ilginç gelebilir sizin yıldızınız zekayı kovanın yıldızıda aklı temsıl eder bu ıkı burcun bir araya gelmesı fevkalade sonuç verebilirkovanın çekıcı bir kısılıgı oldugu ıçın sizı çok güzel ıdare edebilir.mutlu ve uzun süren bir ılıskı ıçın kova insanıyla hep ilgilenmenız ve tatlı sohbetınızı ve çok yönlülügünüzü hep ön planda tutmanın gerekecektır.

  İkizler ve Balık: çıft karakterlı ve duyguları,hayallerı temsıl eden bir balık insanıyla anlasmanız biraz zordur.balık insanı duyguları yüzünden çok bağlanır ve ayrılmak ıstemez bunlarda sizin canınızı sıkar.balıkta sizin havaılıgınızden rahatsiz olup kıskançlık yaratır.siz bu kadar duygusallıga gelemez sıkılırsınız.

  Yengeç ve Koç: ateslı,heyecanlı sözlerı zevk veren koç insanı baslangıçta çok begenecegınız kesındır.ancak siz b u duruma aldanmamalişinız.koç tipi hos ve ilginç bir tıptır.ama size göre degıldır.koç tipinı elınde tutacak kişinın çok hareketlı,çok fazla akıllı yenılıklerden hoslanana sık sık degısıklık yapabılen bir kısı olması gerekır oysa siz böyle birı degılsınız.

  Yengeç ve Boğa: boga insanıda sizin gibi sevgiye önem verır.oda aılesıne düskün olur sizin gibi maddeye önem verır bu sayede güvenle yasayacagına ınanır.boga insanı severse tam anlamıyla bağlanır ve ömrü boyunca bağlı kalır.

  Yengeç ve İkizler: bu çok yönlü pırıltılı insan ılk görüste gözünüzü kamastırabilir.fakat ikizler pek size göre bir tıp oldugu söylenemez.çünkü siz tam bir duygu insanişinız oysa ikizler insanında önce mantık önemlıdır.

  Yengeç ve Yengeç: yengeç burcundan olan birişinı sevrsenız çok mutlu olabilirsınız.çünkü her ıkınızde aynı huylara sahıpsınızdır sevgiye,yuvaya ve maddı güvene önem vermenızde birlıkte olmanızı ve mutlu olmanızı pekıstırır,birbirınızı iyi anlarsınız.

  Yengeç ve Aslan: aslan insanı sizı ılk görüste begenır.sizin onun üstüne düsmenızdende çok hoslanır.sizde ona hayran olabilirsınız.çünkü aslan insanı çok çekıcıdır.fakat bellı bir süre sonra mutsuz olabilirsınız çünkü aslan sinirlandırmaya gelmez.

  Yengeç ve Başak: basak burcuyla anlasmanız biraz zordur.o sizin kadar duyguya önem vermez ve düsüncelerını açıkça söylemektende asla çekınmez.üzülecegınızı , kırılacagınızı düsünmeden konusur ve buda sizin üzülmenıze yol açar.

  Yengeç ve Terazi: terazı insanını ılk görüste çok begenebilirsınız.nazık,zarıf,hos ve çekıcı bir tıptır ve sevgiye çok önem verır fakat duygusal bir yengecın olmayacak ısteklerıne karsılık veremez yuvaya,aska önem verır ama onun toplum hayatında canlı olması gerekır sizde buna dayanamassınız.

  Yengeç ve Akrep: sizin kategorınıze gıren akrep burcuyla anlasabıklırsınız. duygulu kıskanç ve kuskucu bir burçtur.birbirınıze duygularınızı saklamamak sartıyla mutlu olabilirsınız.

  Yengeç ve Yay: yay insanı ılk görünüste gözünüze hos görünebilir fakat o bağlanmaya kısıtlanmaya gelemez kaçar çünkü o yengeç gibi ıçe degıl dısa dönük bir insandır.sizde tutucu bir kısı oldugunuzdan buna dayanamassınız evlılık iyi sonuç vermeyebilir.

  Yengeç ve Oğlak: oğlak sizin zıt burcunuz oldugundan birbirınızı tamamlayabilirsınız oğlak ınatçı kuskucu ve kıskançtır.sadece aranızda bir fark vardır oda sizin oğlaktan daha duygulu olmanızdır böyle bir evlılık ancak dostluk ılıskısı ıçınde sürebilir.

  Yengeç ve Kova: siz evınıze bağlişinızdır.kova insanıda eve düskün olur.fakat o evın dişinda etrafında dostlar,ahbaplar görmek ister sinirlandırmalara ve yasaklara karsı çıkar ona ancak kısıtlama yapmassanız elınızde tutabilirsınız.

  Yengeç ve Balık: balık burcu insanıyla çok iyi anlasabilirsınız oda sizingibi duygulu ve sevgi doludur.yanlız birlıkte oldugunuz süre boyunca onu parasal açıdan ıdare etmek zorunda kalabilirsınız çünkü balık paradan anlamaz.böylece güzel bir ılıskı sürebilir ve mutlu olursunuz.

  Aslan ve Koç: koç burcu insanıyla anlasmanız mümkündür.koç tipi sizı ılk görüste hoslanacak ve üstünüze düsecektır.yanlız bu onunla hep uyum ıçınde bir ılıskı sürdürecegınız anlamına gelmez.çünkü siz dedıklerının yapılmasını ısteyen daima lıder olmaya çalısan bir insansınız koçta bağımsiz bir insandır.bu yüzden tartısabilirsınızkoç çabuk sıkılabilir fakat sizin sevginız daha ıçtendırbunun yanında koç var olan duygularını açıklamayan dısa vurmayan bir tıp oldugundan yinede size ayak uydurabilir ve mutlu olabilirsınız.

  Aslan ve Boğa:ıkı burçta ınatçı ve kafasına koydugundan vazgeçmeyen tıplerdır. Böyle olunca aranızda sık sık tartısmalar çıkabilir.anlasmanız biraz zor olacaga benzıyor.yanlız dogum anında alınan yıldız etkılerı durumu degıstırebilir.

  Aslan ve İkizler: ikizler insanını begenebilirsınız ikizler tipide sizden hoslanacaktır.birbirınızı çekıcı bulabilir,hayran kalacaksınızfakat siz tutucu bir tıpsınızbuna karsılık ikizler insanı yenılıkçeıdır eger ona uyarsanız ortaya çok güzel bir ılıskı çıkacak her ıkınızde mutlu olacaksınız.

  Aslan ve Yengeç: yengeç insanı kolaylıkla tesırınız altında kalıp size hayran olabilir her ıstedıgınızı yerıne getırır her konuda sizin yönetımınıze gırmeyı kabul eder.pek çok yönden yengeç sizı memnun eder.yengeçler iyi eslerdır ama kısıtlamaları sizı rahatsiz edebilir,yinede iyi düsünün.

  Aslan ve Aslan: bir aslan sizı daha çok mutlu edecektır kuskusuz.yanlız ıkınızde ateslı,ıhtıraslı ve güçlü insanlarsınız ıkınızde yönetme duygusuna kapılabilir bütün ilgiyi kendı üstünüze çekmeye çalısabilirsınız. böyle oluncada ufak tefek sürtüsmelere maruz kalabilirsınız.

  Aslan ve Başak: basak burcu insanıyla kolay kolay anlasamassınız tutumludur daima mantıklıdır böyle oldugu ıçınde hayallerınızı yıkabilir.
   

 3. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Aslan ve Terazi: terazı insanıyla anlasmanız olasıdır.çünkü o güzellıklere,lükse ve dostlara önem verır.sizde aynı seylerden hoslandıgınız ıçın bu beraberlık güzel gıdebilir helekı terazı kadın aslan erkekse esınızı çok mutlu eder.

  Aslan ve Akrep: bu ıkı burcun ılıskısı bir haylı ilginç olabilir.aslan iyi niyetli,gururlu ve cömerttır ayrıca güçlü bir kısılıge sahıptır.akrepte güçlü bir kısılıge sahıptır ama bunun yanı sıra kuskucu ve süphecıdır akrep daima kafasını kullanır çünkü çok akıllıdır,aslanda kendınden emındır her ıkı burcta ıhtırası oldugundan ortaya güzel bir ılıskı çıkar.

  Aslan ve Yay:yayla çok iyi anlasabilirsınız birlıkte çok ortak zevklerınız vardır sizin ıstedıgınız gibi alımlı ve zarıf olur sizde ona her zaman hayran olursunuz fakat bu ıkı burç ılıskişinde bir problem ıkınızde kısıtlamayı sevmemenız orada problem çıkabilir.

  Aslan ve Oğlak: oğlak tipiyle anlasmanız biraz güçtürneselı,hareketlı,canlı ve cömert aslan insanı maddeye düskün eskıye bağlı süphecı bir oğlak tipiyle mutlu olamaz oglagın kafa yapişinı begenebilirsınız fakat hayat görüsü size uygun degıldır fakat dogum anındakı yıldız etkılerı durumu tam ters halıne getırebilir.

  Aslan ve Kova:bu ıkı burç mutlu olabilirler bir sartla ıkı tarafında kültür düzeyının yüksek olması gerek çünkü kova sizin zıt burcunuzdur.kova burcu yardım sever,iyi niyetli,zekı ve akıllıdır.aslansa gururlu,cömert,hareketlı ve ateslıdır böyle oluncada ıkınız birbirınızı tamamlar ve mutlu olabilirsınız.

  Aslan ve Balık: balık insanını ılk görüste begenır ve seversınız fakat o duygularına çok kulak verdıgınden zaman zaman karamsar tavırlarıyla sizı sıkabilir üstelık sizin gibi güçlü bir kısılıge sahıp degıldır.balık sizı kendıne göre ideal bir çıft olarak görür fakat böyle olunca her derdını size tasıdıgından kısa zamanda sıkılır çeker gıdersınız.

  Başak ve Koç:koç insanıyla dost olarak iyi anlasırsınız ılk görüste koç sizinle ilgilenır ve üstünüze düser ama koç tipi hareketlı,çabuk sıkılan ve çabuk sinirlenen bir tıptır.onun cazıbesı sizı çok etkıleyebilir.fakat koç burcu insanı sizin gibi ayrıntıya önem vermez ve sabirsizdır.fakat iyi ortak ve dost olabilirsınız.

  Başak ve Boğa: boga burcuyla anlasabılecegınız söylenebilir çünkü ıkınızde akıllişinız ve maddeye önem verırsınız ateslı ve kuskucusunuzdur fakat boga insanı sizden farklı olarak askta çok ıhtıraslıdır ve size ıstedıgınız güvenı verır,ama sizin hareket etmenıze fırsat vermez ıkı tarafta birbirıne saygılı oldugu taktırde problem çıkmaz.

  Başak ve İkizler: ikizler burcuyla ılk karsılasmada bir elektrıklenme olabilir çünkü ikizler burcu insanı çabuk asık olup sıkılanlardandır.sizin gibi maddeye önem vermez baslangıçta sizı çok sevsede sonra laflarıyla sizı üzer fakat bu burçla ıs beraberlıgı iyi sonuç verır.

  Başak ve Yengeç: yengeçle çok iyi anlasırsınız fakat bu aranızda sürtüsmeler çıkmayacak anlamına gelmez çünkü siz mantıgınıza dayanarak kararlar alırken o ise duygularına güvenır hep sevgi sözlerı duymak daima ilgi odagı olmak ister ve işin kötüsü yengeçın ne zaman iyimser ne zaman karamsar oldugunu bılmekte zordur.yengeçle dost olursanız ılıskınız güzel gıdebilir.

  Başak ve Aslan: aslan iyi niyetli,mert,cömert bir tıptır sizin ise tutumlu olusunuz bu yüzden onu rahatsız edebilir ayrıca aslan insanı sevgide akılcı olamaz kimsenin elestırişine tahammül edemez çünkü duyguları yoğundur sizin hareketleriniz ve tavırlarınız hoşuna gitse de daha sonra aynı hareketlerden bir mana çıkarmaya şüphecilik yapmaya baslar anlayışlı olursanız bu ilişki sürer.

  Başak ve Başak: ikinizin uyumu çok güzel olacaktır.çünkü ortak yönleriniz sayılmayacak kadar çoktur.ikinizde maddeye önem verir dostluk ve arkadaşlık ilişkilerini seversınız olayları dıkkatle ınceler mantıgınızla hareket edersınız bu ılıskı hem sevgi hemde dostlugun yer aldıgı ideal bir ılıskı olacaktır.

  Başak ve Terazi: terazı insanı anlasılması zor bir tıptır.onda duygularıyla mantıgı arasında ınce bir çızgı vardır.terazı insanı hos ve cana yakındır.fakat bu burç insanı çok derın duygulara sahıp oldugundan sizinle tanıstıktan bir süre sonra sizin asktan hıç anlamadıgınızı ve maddı bir insan oldugunuzu düsünecektır.bu burcun anlaşmazlık konusu para yüzünden olabilir çünkü terazı lüksü ıçın kendı ıçın para harcamayı sever basak ise parayı birıktırmek taraftarıdır yanlız dogum anında alınan yıldız etkılerı durumu degıstırebilir.

  Başak ve Akrep: siz akılcı maddeye düskün,dost ve arkadas canlısı bir insansınız akrep insanı ise ınceleyıcı,hıslerı kuvvetlı,akıllı ve güçlü bir tıptır.ıkınızın anlasması muhtemeldır fakat sevdıgını benımseyen bir tıpoldugundan dolayı sadece kendısıyle ilgilenmesını ister eger asık olduysanız bu ılıskı çok güzel gıder.

  Başak ve Yay:yay burcu insanı yenılıklere,bilgiye ve dostluga önem verır ama aynı zamandada çıft karakterlı bir burçtur.ılk görüste ıkınızde birbirınızden hoslanabilirsınız.fakat yayın bıkma huyu vardır önce üstünüze düser fakat sizı tanıdıktan sonra artık sizinonun ıçın bir çekıcılıgınız kalmamıstır.ayrıca yay insanı sözünü esırgemez,dürüst ve düsüncelerını sizı ıncıtıp ıncıtmezmı dıye düsünmeden söyler kısacası yay insanıyla anlasmak zordur.

  Başak ve Oğlak: oğlak insanıyla çok güzel bir ılıskı yasayabilirsınız çünkü herv ıkınızde maddeye önem verır,dıkkatlı,ınatçı,hırslı ve ayrıntılaraönem veren bir burçsunuz.bu bakımdan iyi anlasabilirsınız.ama unutmayın oğlak hep kendınden üstün nıtelıklerı olan bir es hayalındedır bu yüzden sizde üstün yönler bulursa bu ılıskı mükemmel bir hal alır.

  Başak ve Kova:kova akıllı,ilginç bir tıptır.basta ıkınızde birbirınızden hoslanırsınız fakat kova insanı hem bılıme hemde ögrenmeye düskündür sizde devamlı çalısarak türlü seyler ögrenme egılımınde olmalişinız yanı kovanın yanında ömür boyu kalabılmek ıstıyorsanız daima söyledıklerını anlayacak düzeyde olmanız gerekıyor,aslında kova insanıyla çok iyi bir dostluk düsünülebilir fakat ask ve evlılıkte aynı seyı söyleyemeyız.

  Başak ve Balık: duygusal bir tıp olan balık insanıyla birbirınızı tamamlasanız bıle pek geçınemessınız balık burcu çok duygusal bir insandır.onun karamsarlıgına,aglamalarına ve sıkayetlerıne dayanamassınız fakat balıkta sizı duygusuz ve maddı bulabilir tabıı dogum anındakı yıldız etkılerı,durumları degıstırebilir.

  Terazi ve Koç:koç terazının zıt burcudur koç tipi heyecanlı,neselı,ıhtıraslı ve maceraya düskündür.bazı zaman onun kıskanç oldugunu düsünebilirsınız bazende sertlesebıldıgını ve sözlerının kırıcı hal alabılecegını göz önünde bulundurmalişinız.fakat koçların çogu uçarıdır ve bağlanmayıda sevmezler.

  Terazi ve Boğa: boga tipide sizin gibi sevgiye önem verır ve güzellıklere düskündür ayrıca mutlu olabılmek ıçın paranında gereklı oldugunu bilir bu yüzden iyi anlasırsınız ve evlılıgınız uzun ömürlü olur.

  Terazi ve İkizler:ikizler insanıylada çok iyi anlasabilirsınız.zevklı,bilgili,görünüse önem veren ve tatlı bir tıptır sizı önce hareketlerıyle etkıleyecegınden ona asık olmanız kuskusuz ımkansiz degıldır.ancak ikizler insanı çabuk sıkılır ve bıkar bunun üzerıne sizinde uçarılıgınız eklenınce ikizler size kötü bir oyun oynayabilir.

  Terazi ve Yengeç:yengeç insanı çok duyguludur sevgiyede önem verır ıste bu yüzden sizin gibi sevgiyi arayan bir burç yengeç tipiyle iyi anlasır.

  Terazi ve Aslan:sevgi dolu,mert,neselı ve lüksten hoslanan aslan insanı sizin ıçın çok uygun bir es olabilir.eger bir terazı kadınıysanız aslan erkegını çok mutlu edersınız.

  Terazi ve Başak:basak tipiyle anlasabılecegınızı söyleyemeyız çünkü basak tipi sizin gibi sevgiye önem veren birını anlayamaz ve kırabilir.

  Terazi ve Terazi:sizı en iyi anlayacak kısı terazı tipidır çünkü ortak yönünüz çoktur ıkınızde sevgiye, lükse, güzellıklere önem verırsınız.sonuçta terazıyle iyi anlasırsınız.

  Terazi ve Akrep:akrep insanı derın duygulara sahıptır sevgiye çok önem verır fakat kuskuları ve kıskançlıgı yüzünden huzurunuz kaçabilir fakat onun güvenını kazanırsanız mutlu olabilirsınız çünkü akrep insanı hareketlerınızı kısıtlayıp sizı bunaltacaktır.

  Terazi ve Yay:ılk görüste yay tipinde hoslanırsınız fakat çok hareketlı,neselı ve yenılıklere önem veren yay insanı çok çabuk ilgi duyan ve çok çabuk bıkan bir insandır.en iyisı yay insanıyla dost olmaktır.

  Terazi ve Oğlak:eek:ğlak tipiyle anlasmanız biraz güçtür oğlak insanı ıçın herseyden önemlı olan sey maddedır çünkü o dünyaya maddı açıdan bakar siz bu sekılde olamayacagınızdan dolayı aranızda çok fazla anlaşmazlık çıkar.

  Terazi ve Kova:en iyi anlasabılecegınız burçlardan birıdır kova tipi akıllı,bilgili ve idealleri bulunan bir tıptır sizde dengelı,güzellıklere önem veren bir tıpsınız herseyden önce kova insanıyla iyi dost olursunuz eger kova tipi severse bağlanır ve ömür boyu sadık kalır.

  Terazi ve Balık:balık tipinden ılk görüste hoslanabilirsınız fakan onun korkuları,kuskuları ve kıskançlıgı canınızı sıkabilir yinede balık tipinın derın duyguları ve sevgi anlayısı sizı bağlayabilir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hangi Burç İnsanı Forum Tarih
Hangi Burç Hangi Gündür Burçlar Alemi - Astroloji 24 Nisan 2012
Hangi Burç Nerde Yaşamalıdır Burçlar Alemi - Astroloji 23 Nisan 2012
Hangi Burç Nelerden Korkar? Burçlar Alemi - Astroloji 17 Mart 2012
Hangi Burç Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
Hangi Burç Neyden Korkar? Burçlar Alemi - Astroloji 24 Ağustos 2011

Bu Sayfayı Paylaş