Hande Soral: "Bizi görünce ağlayanlar oluyor!"

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Hande Soral: "Bizi görünce ağlayanlar oluyor!" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Hande Soral: "Bizi görünce ağlayanlar oluyor!"

  Diziniz üçüncü senesine girdi, bu başarının sırrı sizce nedir?
  Bu başarıyı ekip olarak işimizin arkasında durmamıza ve işimizi çok sevmemize bağlıyorum. En küçüğünden, en büyüğüne herkesin işini doğru yapmak istemesi bu basanda çok etkili� Çok huzurlu çalışıyoruz. Çok sıcak bir set ortamımız var. Bir drama dizisi çekiyoruz, devamlı ağlıyoruz ama sette çok eğleniyoruz. Yönetmenimiz Hakan abi ve oyuncu arkadaşlarımla set dışında da devamlı beraber zaman geçiriyoruz. Çok iyi arkadaşlıklar kurduk.

  Geçen yaz çekimlere giderken ağır bir trafik kazası geçirdiniz ve uzun süre tedavi gördünüz. Kazanın etkileri tamamen geçti mi?
  Geçen yıl yatmaktan ve spor yapamamaktan aldığım kiloları verememiştim. Bu yaz sonunda kilolarımı verdim. Sağlığım da çok iyi...

  Armağan'ı yani nam-ı diğer Armi'yi bu sene nasıl izleyeceğiz?

  İki sene geçti, bu kız artık büyüdü. Armi bir şirkette çalışıyor. - Aynı zamanda üniversite 2. sınıfta işletme okuyor. Artık daha olgun oldu. Çalıştığı şirketin patronu ile bir ilişkisi var. Armi'yi bu sene biraz şık ve güzel göreceksiniz. Bu sene maddi anlamda daha iyi olacağız. Biraz belimizi doğrultuyoruz diyebilirim.

  Nasıl tepkiler alıyorsunuz?
  Türk milletinin ne kadar yaralı olduğunu gördüm. Birçok insan "Artık ağlamayın, ne zaman güleceksiniz?" diyor. Bazdan da beni görünce ağlamaya başlıyor. "Biz de sizin gibiyiz" diye kendilerini tutamayıp ağlamaya başlıyorlar. Bunları söylerken o kadar içten söylüyorlar * birebir anlatıyor. Böylece insanlar da izlerken ağlamayı seviyorlar. Biri de Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi. Bizim dizi olduğunda peçetesi hazır bekliyor. "Ben hazırım ağlamaya" diyor

  Yeni partneriniz Kıvanç Kasabalı'yı daha önceden tanıyor muydunuz?
  Daha önce tanışmıyorduk. Önceden oynadığı dizilerden izliyorduk ve tanıyorduk. Başarılı dizilerde rol aldı. Kıvanç bizim yeni jönümüz olacak. Bakalım Armağan'la o nasıl baş edecek.

  Gerçek hayatınızda da çok ağlar mısınız?Çok sulu gözümdür. İnanılmaz derecede ağlarım. Mutlulukta ve üzüntüde fark etmez gözyaşına boğulurum. Dizi den sonra daha az ağlıyorum. Bu sene 2 ay yaz tatilinde hiç ağlamadım. Ağlamayı unutmuştum. İlk set günü ağlama sahnem olunca yine hatırladım. (Gülüyor)

  Ekin Türkmen'le görüşüyor musunuz?
  Her zaman iletişim içindeyiz. O benim ablam. Hep de ablam olarak kalacak.

  Sevgiliniz Alican Yücesoy ile ilişkiniz nasıl gidiyor?
  Dolu dizgin devam ediyoruz. Çok mutluyuz, güzel bir birlikteliğimiz var
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hande Soral Bizi Forum Tarih
Okan Yalabık ve sevgilisi Hande Soral Resimleri Magazin Haberleri 23 Mayıs 2011
Hande Soral nereli Magazin Haberleri 14 Nisan 2011
Hande soral boyu kaç Magazin Haberleri 14 Nisan 2011
Hande soral kaç yaşında doğum tarihi Magazin Haberleri 14 Nisan 2011
Hande Soral Kimdir - Hande Soral Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 14 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş