Hançer ve Gül Kitabı Songül Tüfekçi

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 6 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hançer ve Gül Kitabı Songül Tüfekçi konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Hançer ve Gül Kitap Özet - Songül Tüfekçi Kitapları Tanıtım - Kitap Fiyatları

Kitap Özet
    Her kitap çok okunma hayali ile yazılır. Ama bu kitab¬ın anlatmak istediği bir derdi var. Bu dünyanın bir yerlerinde aşkı yanlış yerlere oturtmaya çalışan insanları görünce, Hançer ve Gül'ü yazmaya karar verdim. İnsanlar birbirlerini deşarj olmak için de¬ğil şarj olmak için sevmeli diye düşünüyorum. Hiçbir kitap, hiçbir hikâye aşkı tam olarak anla-tamaz. Bu kitap da öyle... Eminim herkesin gönlünde bir Hançer, bir Gül gizlidir. Bu gökkubbenin altında nice aşk¬lar ya¬şan¬makta. Biz aşkı çağırmayı, ona açık ol¬mayı henüz bilmiyoruz. Her yüzyılda bir Veli'nin geldiği gibi bir çift âşık da gelip geçermiş. Aşk her gece kalplere girip ba¬kar¬mış. Eğer orası maddi kaygılarla kala¬balık ise çeker gider¬miş. Onu davet etmek için önce kalplerimiz¬den lüzumsuz put¬ları temizleyip ona yer açmak gerek. Temennim şudur ki; bütün kal¬bi kırık olanların Allah kırıklarını onarsın.

Aşkla kalın...

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Hançer ve Gül - Songül Tüfekçi
    · Pupa Yayınları
    · Basım Tarihi : 10 - 2010
    · ISBN : 97860557652613
    · Sayfa Sayısı : 376
    · Etiket Fiyatı : 20.00 TL

Yükleniyor...