Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araklı Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu - Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Hakkında - Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Tanıtımı - Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim OkuluResimleri  Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Halilli Mustafa Taşkın İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
  Adı: HALİLLİ MUSTAFA TAŞKIN İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Halilli Köyü
  Telefon Numarası: 4627278061

  OKULUN MİSYONU:

  Tüm çalışanlarla birlikte Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri ile evrensel değer ve olayların farkında olan vatan ve millet sevgisiyle dolu bireyler yetiştirmelerini sağlamaktır.

  OKULUN VİZYONU:

  Öğrencilerimize mükemmel ve pozitif öğrenme ortamı sağlamaktır. Bu amaçla şunları yapmayı taahhüt ediyoruz; bütün okul öğrencilerini olumlu öğrenme kültürü oluşması için teşvik edeceğiz,bilgi ve başarıyı destekleyeceğiz ve hür düşünebilen , yorumlayabilen bireyler oluşmasını teşvik edeceğiz,her öğrencinin bireysel ve kişisel gelişimine odaklanacağız, öğrencileri sorumluluk bilincine sahip çıkan ve bu değeri yükseltmeye çalışan bireyler olarak yetiştireceğiz,teşebbüs kabiliyeti gelişmiş ve paylaşıma açık bireyler olarak yetiştireceğiz ve geçmişini bilen yorumlayan bu gün ve gelecekle bağlantısını kurup sentez yapabilen ve değerlere sahip öğrenciler yetiştireceğiz.

  [​IMG]

  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Halilli Mustafa Taşkın Forum Tarih
Hacıhalilli Köyü Hakkında Bilgi Gülşehir Nevşehir Nevşehir Tanıtımı 21 Ocak 2011
Halilli Köyü Hakkında Bilgi Araklı Trabzon Trabzon Tanıtımı 17 Haziran 2010
8. sınıf inkılap çalışma kitabı çeşitli yönleriyle Mustafa Kemal cevapları nelerdir? Konu Dışı Başlıklar Çarşamba 21:23
8. sınıf inkılap çalışma kitabı kişilik özellikleri ve Mustafa Kemal cevapları nelerdir? Atatürk Hakkında Herşey Çarşamba 21:20
8. sınıf inkılap çalışma milli mücadelenin lideri Mustafa Kemal cevapları nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü Çarşamba 21:04

Bu Sayfayı Paylaş