Half-Life 1.0

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Half-Life 1.0 konusu Half-Life 1.0

  Tanıtım:
  Oyunun Konusu:
  Gordon Freeman, New Mexico eyaletinde yer alan Black Mesa Araştırma Tesisinde asistan olarak görev yapmaktadır. Freeman'in de dahil olduğu bir deneme sırasında bir şeylerin ters gitmesi sonucu, başka bir boyuttan bir sürü uzaylı canlı dünyaya geçmiş ve hızla tesise yayılmaya başlamıştır.

  İş arkadaşlarının hemen hepsi bu uzaylı canlılar tarafından öldürülürken, diğerleri ise yüzeyden gelecek yardımı beklemektedir. Ancak yardıma gelen askeri güçlerin görevi tesisten canlı hiçbir şey çıkmamasını sağlamaktır. Freeman, askerler ve yaratıklarla savaşırken bir yandan da olayın arkasında ne olup bittiğini anlamaya çalışmaktadır.

  Oyunun konusu Stephen King'in "The Mist" adlı romanından esinlenerek hazırlanmıştır.

  Oyunun Açıklaması:
  Dünyaca üne kavuşmuş ve pek çok kişinin ezbere bildiği Half-Life isimli oyunumuz DooM türü yani FPS(First Person Shooter; Birinci kişi kamerasından oynanan oyunların genel adı.) tarzında hazırlanmıştır. Oyunda canlandırdığınız karakterin gözünden onu yönlendirerek çevredeki nesneler ve canlılarla iletişime geçmektesiniz. Elinizde levye ve ilerleyen bölümlerde çeşitli yerlerden temin edeceğiniz silahlar ile bol miktarda mutasyona uğramış yaratık, zombi, helikopter-uçak ve asker avlayacaksınız. Oyuna alıştıkça aslında sadece oyunu oynayabilme yeteneğinin dışında düşünme gücüne de sahip olmanız gerektiğini kavrayacaksınız. Çünkü bazı bölümleri geçebilmek için oyun senaryosu içerisine gizlenmiş objeleri de kullanmanız ve çeşitli yerlerdeki düğmelere basarak oyunun akışını değiştirmeniz de gerekecektir.

  Sonuç olarak bakıldığında gerçekten de dünya çapında çok geniş bir hayran kitlesi olan ve aşırı derecede bağımlılık yapan bir oyun olduğunu ve verdiğimiz 5 puanı fazlasıyla hak ettiğini kendinizde göreceksiniz. Şimdiden başarılar dileriz...

  Sistem Gereksinimleri:

  Minimum: 500 mhz İşlemci, 96mb Ram, 16mb Ekran Kartı, Windows 2000/XP/98, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı (Çoklu Oyuncu olarak İhtiyaç Durumunda)

  Önerilen: 800 mhz İşlemci, 128mb Ram, 32mb+ Ekran Kartı, Windows 2000/XP/98, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı (Çoklu Oyuncu olarak İhtiyaç Durumunda)


  Sürüm : 1.0

  Boyut : 48.5 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Valve

  [​IMG]


  Half-Life 1.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Half Life Forum Tarih
Half Life 2 Provenance Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 7 Aralık 2009
Half-Life 2 - Türkçe Yama 1.2 İndir Oyun Yamaları İndir 4 Ekim 2009
Half Life Can (Health) Şifresi / Hilesi Oyun Hileleri 17 Eylül 2009
Half Life 2: Episode Two - Tam Çözüm Oyunların Tam Çözümü 28 Mayıs 2009
Half-Life 2 Episode 1 - Türkçe Yama Oyun Yamaları İndir 22 Mayıs 2009

Bu Sayfayı Paylaş