Hakemlere Büyük Tepki

'Mardin Tanıtımı' forumunda Asur-Banipal tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Hakemlere Büyük Tepki konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mardinspor, Adana Demirspor maçını yöneten orta hakem Çetin Topuz’a sert eleştirilerden bulunan Mardinspor Kulüp Başkanı Tekin Alkan, gerekirse takımı bu hakemler yüzünden ligden çekebileceğini öne sürdü.
  [​IMG]  İlk devresi ev sahibi ekibin üstünlüğü ile geçti. İkinci yarıda ise top konrolünü sağlayan Adana Demirspor oldu ve ikinci yarının hemen başında beraberlik golünü Gökhan ile sağladı. Maç karşılıklı ataklarla sona erdi.

  HAKEMLER:Çetin Topuz, Cenk Özgümüş, İlyas Emektar.

  Stad:Mardin 21 Kasım şehir
  MARDİNSPOR: Osman, Recep, İbrahim Demir, Bahadır, Nedim, Oktay, Murat, İ.Halil Yiğit, Tuncay, Kerem, Burak

  ADANA DEMİRSPOR:Kaya, Cevat, Barış, Orhan, Onur, İlhan, Sedat,Gökhan, Cem, Alper, Tayfun.

  GOLLER:Dk. 20 Recep Mardinspor, Dk. 53 Gökhan Adana Demirspor


  ALKAN’DAN, MARDİNSPOR’U LİGDEN ÇEKME TEHDİDİ
  Mardinspor, Adana Demirspor maçını yöneten orta hakem Çetin Topuz’a sert eleştirilerden bulunan Mardinspor Kulüp Başkanı Tekin Alkan, gerekirse takımı bu hakemler yüzünden ligden çekebileceğini öne sürdü. Başkan Alkan, Hakem Topuz’un yanlı tutumunu yazmayan gazetecilere de eleştirdi.
  [​IMG]
  Mardinspor futbol takımının ligde çok centilmen ve başarılı olduğunu basın toplantısında dile getiren Alkan, Adana Demirspor maçını yöneten böyle başarısız ve istikrarsız bir hakeme ilk kez rastladığını vurgulayarak, “Taraftarı çileden çıkaran yanlış kararlar yüzünden az kalsın olay çıkacaktı. Orta Hakem Çetin Touz’un kararlarında ki haksız düdükler türbindeki taraftarlarımızın gerilmesine sebep odu. üç penaltımız verilmedi. Sertliğe göz yumdu ve avantajı süreklide rakip Adana Demirspor’a verdi. Bu ve buna benzer hakemler yüzünden lig çok çetin ve zorlu geçeceği aşikardır. Futbol Federasyonu şimdiden önlem almaz ise lig çok olaylı maçlara gebe olacağı gün gibi aşikârdır. .Biz Mardinspor Kulüp Yönetim Kurulu ligden çekilmek için öneri sunacağız. Bu önerinin kabul görmesi halinde ciddi ciddi çekilmeyi düşündüğümüzü ifade ediyorum” dedi.

  Basın mensuplarına da eleştiride bulunan Mardinspor Kulüp Başkanı Tekin Alkan, haksızlıkların çarpıtılmadan objektif bir biçimde yazılmasını istedi.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hakemlere Büyük Tepki Forum Tarih
Hakemlere '10 özel emir' Spor Haberleri 8 Ocak 2009
Büyükşehir nedir ne demektir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Toplumda büyüklere yeteri kadar saygı gösteriliyor mu kısaca Sorular ve Cevaplar 15 Şubat 2017
Büyük şehirlerde nüfus yığılmasını engellemek için neler yapılabilir? Eğitim Bilgileri 4 Aralık 2016
Büyük şehirlerde nüfus yığılması oluşmasının sebepleri nelerdir? Eğitim Bilgileri 4 Aralık 2016

Bu Sayfayı Paylaş