Hakan Şükür : "Jübilem Sami Yen'de olur"

'Galatasaray' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Hakan Şükür : "Jübilem Sami Yen'de olur" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye'de açmayı düşündüğü spor okullarıyla ilgili olarak çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere Amerika'ya giden Hakan Şükür, "Önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında da olabilirim" derken, jübilesi hakkında da konuştu..


  Türkiye'de açmayı düşündüğü spor okullarıyla ilgili olarak çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere Amerika'ya giden Hakan Şükür, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı.

  Futbola ara verince insanın oynama iştahını kaybettiğinin altını çizen Şükür "Ama her an her şey olabilir. Önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında da olabilirim. Benim artık yurtiçinde her hangi bir şeyim olmaz. Gidersem yurtdışı tercihim olur o da büyük olasılıkla Dubai olur. Bunlar kendi elimde olan şeyler. Oynarsam Dubai'de oynarım" dedi.

  Şükür, antrenörlük lisansının bulunduğunu ve önümüzdeki yıldan itibaren antrenörlük yapabileceğini belirtti.

  Hakan Şükür, "Jübile yapacak mısınız?" şeklindeki bir soruya ise, "UEFA'da başarılar kazanmış, arkadaş gruplarıyla güzel bir jübile yapmak istiyorum. Bu futbolcular Galatasaray'da jübile yapmamış olan futbolcular ve daha öncesinden de önemli değerli arkadaşlarımızla hep beraber güzel bir bayram havasında güzel bir jübile olur inşallah. Birbirimizle görüşüyoruz zaten jübileyle bunu pekiştirebiliriz. Büyük ihtimalle stat Ali Sami Yen olur. Ama bu değişebilir de" diye cevap verdi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hakan Şükür Jübilem Forum Tarih
Hakan Şükür Kimdir - Hakan Şükür Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 19 Mayıs 2011
Hakan Şükür ve Meltem Cumbul Katliam Köyünde Mardin Tanıtımı 6 Ekim 2009
Hakan Şükür - Hakan Şükür Kimdir Yerli - Yabancı Sporcular 12 Haziran 2009
Baros'tan Hakan Şükür'e mesaj! Galatasaray 2 Ocak 2009
Hakan Şükür Galatasaray 22 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş