Hakan'ın Ali Sami Yen'de jubile planı

'Galatasaray' forumunda HiTMaN47 tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. HiTMaN47

  HiTMaN47 Üye

  Hakan'ın Ali Sami Yen'de jubile planı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hakan'ın Ali Sami Yen'de jubile planı
  Türkiye'de açmayı düşündüğü spor okullarıyla ilgili olarak çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere Amerika'ya giden Hakan Şükür, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı.

  Futbola ara verince insanın oynama iştahını kaybettiğinin altını çizen Şükür "Ama her an her şey olabilir. Önümüzdeki günlerde televizyon ekranlarında da alabilirim. Benim artık yurtiçinde her hangi bir şeyim olmaz. Gidersem yurtdışı tercihim olur o da büyük olasılıkla Dubai olur. Bunlar kendi elimde olan şeyler. Oynarsam Dubai'de oynarım" dedi.

  Şükür, antrenörlük lisansının bulunduğunu ve önümüzdeki yıldan itibaren antrenörlük yapabileceğini belirtti.

  Hakan Şükür, "Jübile yapacak mısınız?" şeklindeki bir soruya ise, "UEFA'da başarılar kazanmış, arkadaş gruplarıyla güzel bir jübile yapmak istiyorum. Bu futbolcular Galatasaray'da jübile yapmamış olan futbolcular ve daha öncesinden de önemli değerli arkadaşlarımızla hep beraber güzel bir bayram havasında güzel bir jübile olur inşallah. Birbirimizle görüşüyoruz zaten jübileyle bunu pekiştirebiliriz. Büyük ihtimalle stat Ali Sami Yen olur. Ama bu değişebilir de" diye cevap verdi.

  (ALINTI)
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş