Hafta sonu soğuk, yeni hafta daha soğuk

'Yurt İçi Haberler' forumunda Siraç tarafından 15 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Hafta sonu soğuk, yeni hafta daha soğuk konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Türkiye'nin beş büyük kent merkezinin hava koşulları şöyle: İstanbul'da Ocak sonuna kadar çoğu gün hava kapalı olacak. Bu iki gün yağmur çok zayıf, sert poyrazdan dolayı dışarıda hissedilen sıcaklık 7 dereceyi geçmiyor.
  Ankara bugünlerde aralıklı yağmurlu 7 derece. İzmir'de yarın yağmur yok ama hafta sonu yine gelecek, hava soğuk. Adana'da devam edene sağanak yağmuruh şiddetinde, sadece Cumartesi günü ve Pazar sabahı hafifleme olacak.
  Marmara'da rüzgar poyraz yönünden esmeye devam edeceğinden hava ısınmayacak, sadece Pazar günü sıcaklık 2-3 derece daha yüksek olacak. İki gün daha yağmurlar oldukça hafif yarın daha çok Bursa- Sakarya arasında görülecek. Cumartesi gecesi ise yağışın Güney Marmara'da kuvvetlenme olasılığı var.
  İç Anadolu'da da güneşi bugünlerde görmek zor. Hava hep bulutlu, yarın da Niğde, Nevşehir, Kayseri arasında yağmur daha sık görülecek. Sivas’ta karla karışık yağmur ve zaman zaman kar var. Hafta sonuki yağışlar daha hafif.
  Ege'de yarın yağmur fazla etkili değil, kuzeydeki kentlerde kısa süreliğine güneş de görülebilir. Rüzgar da hafifliyor. Ancak Cumartesi günü özellikle Muğla ve Aydın'a Girit üzerenden yine sağanak yağmur gelecek, bölgede Pazar günü de yağmur var.
  Akdeniz ve Güneydoğu Akdeniz yarın yağmurun en fazla görüleceği bölgelerden. Güneydoğu da sağanak yağmurlu. Cumartesi günü Adana-Diyarbakır arasında yağmur hafifleyecek ama Pazar akşamı tüm Akdeniz’de yeniden kuvvetlenecek.
  Yağmurun kuvvetli yağacağı diğer bir bölge, Doğu Anadolu'da Malatya-Elazığ arasıdaki kesim. Erzurum, Kars, Bingöl, Muş boyunca ise yağış kar şeklinde bu akşam ve yarın akşam yoğun yağacak.
  Karadeniz’in tamamı bulutlu, yarın 2-3 saat aralıklarla yağmur yağacak, Bolu-Kastamonu-Samsun arasında daha kuvvetli. Karadeniz’in dağları ve yayalalarında ise kar kalınlığı oldukça arttı. Cumartesi günü Batı Karadeniz'de yağış çok hafifleyecek.


  NTV
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hafta sonu soğuk Forum Tarih
İstanbula Yakın Hafta Sonu Tatil Yerleri Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 2 Aralık 2011
27 Ocak 2011 Süper Loto 171. Hafta Çekilişi Sonuçları Şans Oyunları 28 Ocak 2011
1 Aralık 2010 Şans Topu 494. hafta Çekilişi Sonuçları Şans Oyunları 1 Aralık 2010
1 Kasım 2010 On Numara 430. hafta çekiliş Sonuçları Şans Oyunları 1 Kasım 2010
Haftasonu Caz Keyfi 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 16 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş