Hacıbey İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Hacıbey İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hacıbey İlköğretim Okulu Hakkında - Hacıbey İlköğretim Okulu Tanıtım - Hacıbey İlköğretim Okulu Resimleri - Hacıbey İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri  [​IMG]

  OKULUMUZUN TARIHÇESI VE FIZIKI DURUMU

  Okulumuz Adıyaman ili, Kahta ilçesi, Menderes Mahallesinin kuzeydogusunda bulunmakta olup, 16 derslik, 1 kütüphane, 1 BT sınıfı, 1 fen laboratuarı, 1 ana sınıfı, 1 müdür odasi, 2 müdür yardimcisi odasi, 1 memur odasi, 4 ögrenci wc , 4 ögretmen wc ve 1 ögretmenler odasına sahiptir. Okulumuzda İkili öğretim uygulanmakta; 21 sınıf, 16 branş öğretmeni eğitim - öğretim faaliyetlerini yürütmekte, müdür ve müdür başyardımcısına ilaveten, üç müdür yardımcısı, bir memur, bir de hizmetli görev yapmaktadır. Okulumuzun bahçe alani 7000 metrekare , binanin oturumu 1000 metrekare'dir.

  Okulun bahçesi ihata duvari ile çevrilmistir. Bahçenin güneye bakan bir giris kapisi vardir. Okul binasinin bati, dogu ve güney olmak üzere bahçeye açilan üç kapisi vardir. Okulumuzun isinma sistemi kaloriferli olup, fuel-oil ile çalismaktadir. Kalorifer dairesi okul binasinin bati kismindadir.

  29 Haziran 1995 tarih ve 182 sayili il encümen karariyla okulumuzun yapimina baslanip, 15 Ekim 1995 tarihinde teslim alinmistir. 6 Kasim 1995 tarihinde egitim ve ögretime baslayan okulumuz, Menderes Mahallesi İlk Ögretim Okulu olarak egitime devam ederken il makaminin 12 Aralik 1995 tarih ve 27022 sayili karariyla Mustafa Kemal ATATÜRK'ÜN silah arkadasi HACI BEY'IN adi verilerek Haci bey ilkögretim okulu olarak degistirilmistir.

  Hacıbey İlköğretim Okulu Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıbey İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıbey İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıbey İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıbey İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / KAHTA

  Adı: HACIBEY İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: MENDERES MAH.

  Telefon Numarası: 4167262964

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi :
  http://hacibeyioo.meb.k12.tr/

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hacıbey İlköğretim Okulu Forum Tarih
Hacıbeyli İlköğretim Okulu Bilgileri İhsaniye Afyonkarahisar Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 27 Ocak 2012
Hacıbey İlköğretim Okulu Taşova Amasya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 11 Aralık 2010
Kargıcak Hacıbey İlköğretim Okulu Alanya Antalya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Hacıbeyli Atatürk İlköğretim Okulu Kozan Adana Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Temmuz 2010
Hacıbey Köyü Merkez Kastamonu Karadeniz Bölgesi 13 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş