Hacıaliobası İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Hacıaliobası İlköğretim Okulu İncirliova Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Hacıaliobası İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Hacıaliobası İlköğretim Okulu Resimleri - Hacıaliobası İlköğretim Okulu Hakkında


  [​IMG]

  HACIALİOBASI İLKÖĞRETİM OKULU TARİHÇESİ

  Okulumuz 1944 yılında cami bitişiğindeki geçici binada eğitim öğretime başlamıştır. 1952 yılında köy halkı tarafından bugünkü yerine 3 derslikli bir bina yapılarak taşınmıştır. 1960 yılında mevcut bina yetersiz geldiğinden diğer binanın yanına 2 derslik eklenmiştir.

  1982 yılında ise daha önce 1952 yılında yapılan binaya kullanılamaz raporu verilmesi sonucu, devlet tarafından 2 derslikli bir bina yapılmıştır.

  Bu binalar eğitim ve öğretime yetersiz kalınca 1992 yılında devlet vatandaş işbirliği ile bugünkü 5 derslik, 1 öğretmenler odası, 1 idareci odasından oluşan yeni bina aynı yıl hizmete girmiştir. Halen bu bina kullanılmaktadır.

  Okulumuzda bilgisayar (4 adet) odası, oluşum aşamasında kütüphanemiz, 110 öğrencimiz, 5 kadrolu öğretmen ve 1ana sınıfı usta öğreticisi mevcuttur.

  Okulumuzun ihtiyaçları köy muhtarımız Sayın Necmettin UTANGEÇ ve köy halkı tarafından karşılanmaktadır.

  Okul Personeli:

  Mehmet Ali ERCEDOĞAN Müdür
  Mustafa KÖSE Sınıf Öğretmeni
  Murat BARAN Sınıf Öğretmeni
  Zafer YILDIRIM Sınıf Öğretmeni
  Deniz BORSBAY Sınıf Öğretmeni


  VİZYONUMUZ
  Atatürk İlke ve İnkılâpları doğrultusunda; bilimsel gelişmelere açık, milli değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkan, farklı kültürlere hoşgörüyle bakan, hak ve sorumluluklarını bilen, bilim ve teknolojiyi yakından izleyen, araştıran, sorgulayan, üretken, başkalarının hak ve sorumluluklarına saygı duyan, milletini, ailesini ve kendisini seven çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı hedefleyen bireyler yetiştirmektir.

  [​IMG]

  MİSYONUMUZ

  Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında geçmişimizden aldığımız özgüven ve çağın gereklerine göre yaşayan ülkemizi Atatürkün gösterdiği çağdaş uygarlık seviyesine ulaştıracak, insan haklarına saygılı, demokratik, nitelikli, araştıran, sorgulayan ve bunları değerlendirebilen, kendisi ve toplumla barışık bireyler, Atatürk İlke ve İnkılâplarını benimsemiş bir toplum oluşturmaktır.

  Hacıaliobası İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hacıaliobası İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hacıaliobası İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hacıaliobası İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hacıaliobası İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / İNCİRLİOVA

  Adı: HACIALİOBASI İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: HACİALİOBASİ KÖYÜ

  Telefon Numarası: 2565855301

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi:Hacıaliobası İlköğretim Okulu
  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hacıaliobası İlköğretim Okulu Forum Tarih
Hacıaliobası Köyü Hakkında Bilgi Keskin Kırıkkale Kırıkkale Tanıtımı 24 Ocak 2011
Hacıaliobası Köyü İncirliova Aydın Aydın Tanıtımı 8 Nisan 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş