Haberci Kitap Özeti - Daniel Silva

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda DeMSaL tarafından 11 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Haberci Kitap Özeti - Daniel Silva konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Haberci - Daniel Silva - Kitap Özet  Kitap Özet

  Casus romanlarının prensi Daniel Silva! ve bir ajan Gabriel Allon macerası: Haberci

  El-Kaide'ye dönük bir operasyon kapsamında tanışacağınız sanat restatörü ve ajan Gabriel Allon ile müthiş bir güç gösterisi ve intikam hikâyesine karışacaksınız.

  Papa VII. Paul ve baş yardımcısı Luigi Donati özelinde Vatikan'ın terörist bir saldırının hedefi olduğundan şüphelenilmektedir. Meşhur ajan Gabriel Allon, tüm tecrübesi ve fiziki desteğini bu saldırıyı önlemeye yönlendirir. Londra ve Kudüs'ten, Roma'ya hatta Karayipler'e uzanan, yılın en heyecan verici casus romanı!

  "Sıkı bir tema, inandırıcı ve okuru kendinbe bağlayan karakterler, otantik atmosferler ve adım adım örülen adaylar dizisi... Silva, okuru etkilemek için tüm umudumu hilelere ve bariz biçimde sonuçsuz ve gerçekdışı düğümlere bağlayan diğer macera yazarlarına hiç benzemiyor. Macerayı, gerçekler, ürkütücü haller ve içine sürükleyen güçlü bir aksiyonun üzerine inşa ediyor.
  - Library Journal

  "Son derece iyi yazılmış, çağdaş ve güncel bir casus romanı."
  - Booklist

  "Çoksatar yazar Silva'ya, yeni John le Carré diyenler var, ki haklılar. Sanat restoratörü ve usta ajan Gabriel Allon'un yıldızlaştığı Haberci de bunun bir kanıtı. Silva'nın seçtiği kurguyu çözümleyiş biçimi, okuru tam da yazarın istediği yere adeta mıhlıyor: Oturdukları yerin tam kenarına."
  - Publishers Weekly

  "Hayatın son derece durağan aktığı gerçek bir yerden, hayatın hiç durmadığı, tansiyonun hiç düşmediği, komploların hiç durulmadığı gerçek bir yere, birkaç saatliğine, birkaç günlüğüne gitmek isteyen herkes Daniel Silva ile tanışmalı.
  - Entertainment Weekly


  [​IMG]

  Kitap Adı: HABERCİ
  Orjinal Adı: THE MESSENGER
  Yazarı: DANIEL SILVA
  Türü: POLİSİYE-MACERA
  Çevirmen: DEMET ALTINYELEKLİOĞLU
  Barkod: ISBN: 978-9944-485-33-3
  Sayfa Sayısı: 438
  Basım Tarihi: Mayıs 2007
   

Bu Sayfayı Paylaş