H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti 2.0 Download

'Dini Programlar' forumunda Siraç tarafından 27 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti 2.0 Download konusu H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti 2.0 Download

  Tanıtım:
  Eser H.z. Peygamber (A.S)'ın 55 konuda yapmış olduğu vasiyet ve öğütleri içeriyor. Eserde Yüce Peygamberimizin namaz, oruç, hac, zekat, sadaka, iyilik yapmak, selam vermek, yoksulları doyurmak gibi temel konularda söylediği hadis-i şerifler var. Ayrıca eser içinde zaman zaman H.z Peygamber (A.S)'ın Ashabına öğrettiği etkili dualar da yer alıyor.

  Kul hakkı, ana-babaya saygı gibi olmazsa olmaz konularda da mübarek sözler var bu eserde. Arınmak için Ramazan'ı beklemeyin. Açın, okuyun ve okutun.

  Eserde özellikle sıkıntılı zamanlarda edilmesi gereken dualara temas ediliyor. Bu duaları gönülden ederek Rabbimize yakınlaşabiliriz. Eseri özellikle Kur'an-ı Kerim ışığında incelemenizi öneriyoruz.

  Eseri ücretsiz olarak dilediğiniz gibi okuyup arkadaşlarınıza dağıtabilirsiniz. Eser 1.0 sürümünde doc biçiminde sunulmuştu. Bu durumda diğer işletim sistemlerinde okunması bazen problemli olabiliyordu. Eser 2.0 sürümüyle pdf biçimine dönüştürüldü. Artık eser Windows, Linux, Mac gibi her türlü işletim sisteminde kolayca okunabilir.


  Sürüm : 2.0

  Boyut : 430 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Murat İnan


  [​IMG]


  H.z. Peygamber 'in (A.S) 55 Vasiyeti 2.0
   

Bu Sayfayı Paylaş