H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Karapınar Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Karapınar Konya konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Hakkında - H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Tanıtım - H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Resimleri - H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu İletişim

H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Konya Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

H.ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: H.AHMET YESEVİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Hoca Ahmet Yesevi ilköğretim Okulu Karapınar/Konya
    Telefon Numarası: 3327556461
    Faks Numarası: 3327556461
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Yükleniyor...