H.Ahmet Ercan Anaokulu Cizre Şırnak

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  H.Ahmet Ercan Anaokulu Cizre Şırnak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cizre H.Ahmet Ercan Anaokulu - H.Ahmet Ercan Anaokulu Hakkında - H.Ahmet Ercan Anaokulu Tanıtımı - H.Ahmet Ercan Anaokulu Erişim Bilgileri - H.Ahmet Ercan Anaokulu Resimleri
  H.amet Ercan Anaokulu Şırnak Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; H.amet Ercan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, H.amet Ercan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, H.amet Ercan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ŞIRNAK / CİZRE
  Adı: H.AMET ERCAN ANAOKULU
  Adresi: KONAK İLKOĞRETİM OKULU YANI
  Telefon Numarası: 4866162455

  Kurumumuz öğrencilerimizin hedefledikleri başarıya ulaşmaları için, kaliteli eğitim hizmetlerinden tam olarak yararlanmalarını sağlamaktır.
  Kalite, kurumumuzda çalışan herbir görevlinin temel sorumluluğudur. Bu sorumluluk, kurumlarımızda yeniliğin teşvik edildiği, personelimize kendilerini geliştirme ve yenileme imkanlarının sağlandığı, destekleyici ve teşvik edici bir öğrenme ortamı içinde yerine getirilir.

  Kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için, orijinal tasarımların ve en iyi uygulamaların araştırılıp en kısa sürede öğretmen, öğrenci ve velilerimizin hizmetine sunulmasına büyük önem verilmektedir.

  http://haciahmetercananaokulu.meb.k12.tr/
   

Bu Sayfayı Paylaş