Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu Çine Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu Çine Aydın konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Tanıtımı - Aydın Çine'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu Resimleri - Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu Hakkında

Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu Aydın Çine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: HÜSEYİN ÖZKAN İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ŞEVKETİYE MAH.ATATÜRK CAD. NO:11

Telefon Numarası: 2567114343

Faks Numarası: 2567112003

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi: Hüseyin Özkan İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Yükleniyor...