Hülya yeter artık

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Hülya yeter artık konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Habertürk’teki programında Suzan Kardeş’i konuk eden Hülya Avşar, sohbet esnasında kahkahalar atarak öyle şeyler anlattı ki dinleyenler şaşkına döndü.
  [​IMG]

  [SIZE=+0][/SIZE]
  Ortaya muzır bir laf atıp insanların nasıl cevaplar verdiğini dinlemekten keyif aldığını anlatan Avşar, “Geçenlerde bir yerde röportaj yapıyorum. Elimde değil, bir muzırlık. Sonra eve gittim dedim ki ‘Ya Hülya artık yeter. Bak geldin 45 yaşına. Biraz daha edepli ol, insanları kızdırma diyorum ama dayanamıyorum” diyerek kendisini tutamadığını söyledi.

  Ben olsam gülerim

  Bir gün içinde birilerine bulaşmadan duramadığını ifade eden
  Hülya Avşar, yaptığı açıklamaların kimi çevreler tarafından yanıtlanmasını da ti’ye aldı. Avşar, açıklamaları sırasında kahkahalarla gülerek “Aslında ben olsam güler geçerim. Bir bakıyorum, önümüzdeki hafta herkes bir laf etmiş. ” diye konuştu. Bir keresinde “Türkiye’nin maestrosuyum” dediğini ve bütün sanat dünyasının ayağa kalktığını, bundan çok keyif aldığını ifade eden Avşar kızı, kendisine ilginç bir yöntem de bulmuş.

  En asiller bile öyle

  Hülya Avşar, bir deftere, insanları kızdıracak muzır sözler yazdığını daha sonra da ne zaman söyleyeceğini hesaplayıp gündeme getirdiğini anlattı. Hülya Avşar, en asil duruşlu insanların bile kendisine cevap vermelerini ti’ye alarak “Bir anda herkesin gerçek kişiliği ortaya çıkıyor. O asil olanlar, elleri beline koyarak... (Kahkahalar atıyor) Bütün asaletleri gümlüyor o anda. ” diye konuştu. (Televizyon gazetesi)  Hürriyet
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hülya yeter artık Forum Tarih
Hülya Avşar Ciwan Haco Kütçe Düet Esmer 2012 Kürtçe Müzik Videoları 21 Şubat 2012
Hülya Avşarın Sözleri - Hülya Avşar Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 25 Eylül 2011
Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 12 Eylül 2011
Hülya Oğuz Anaokulu İstanbul Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Hülya Şahnaoğlu Anaokulu Bursa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş