Hülya Avşar'a iktidardan yeşil ışık

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 16 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Hülya Avşar'a iktidardan yeşil ışık konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Muğla'nın Bodrum ilçesinde yerel seçimler öncesi siyasi arena hareketlenirken, bazı ünlü isimlerin AK Parti'den farklı yörelerde belediye başkan adayı olacaklarının söz konusu edilmesi kulaktan kulağa dolaşıyor. Hülya Avşar da bu isimlerden biri olarak turizm kenti Bodrum'da adından söz ediliyor. Siyasetle ilgili adaylar konusunda farklı isimlerle ilgili aday olacağını yönündeki iddialar gündemde yer alırken, Bodrum'a bu konuda iktidar ve ana muhalefet partisi farklı görüşlere sahip.

  AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül yerel seçimler öncesi çalışmaların devam ettiğini ifade ederek "Bodrum'a nasıl hizmet getiririz diye adaylarımızı tespit ediyoruz" dedi. Başkan Algül, Hülya Avşar'ın adının adaylar arasında yer almasını ise "Biz AK Parti olarak herkese kucak açtık" diyerek "Bodrum'a hizmet getirecek herkesle hareket etmeyi düşünüyoruz. Kim gelirse kapımız açık. Yeter ki insanlar projeleri ile Bodrum'a hizmet taşıyacaklarını ifade etsinler. Hülya Avşar neden olmasın. Hülya Avşar beğenilen sevilen bir sanatçı. Biz de kendisini seviyoruz. ‘Bodrum için çalışırım, Bodrum'a hizmet ederim' derse biz kapımızı açmışız" ifadelerine yer verdi.

  Bu görüşlerine olumsuz eleştirenlere de örnekle cevap veren Başkan Algül "Şişli Belediyesi için Fatma Girik aday olmuştu. Belediye Başkanlığını da çok iyi götürdü. Neden olmasın, Hülya Avşar gelir sanat ruhu ile Bodrum'u işlersek memnun oluruz" dedi.
  Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanı Duran Öztürk ise ünlülerin siyasi arenada isimlerinden bahsedilmesi konusunda "Buranın dokusunu bilmeden, sorunlarını bilmeden dışardan atamalarla Bodrum'da belediyecilik yapılmaz. Bunu magazin dünyasının şişirmesi olarak değerlendiriyorum. Bunların kendi işlerini yapmalarını, sanatla ilgili işlerini yapmalarını, bu konuda da bize katkı vermelerini bekliyoruz. Belediyecilik farklı bir iştir" dedi.
  Başkan Öztürk Hülya Avşar adaylar arasında isminin yer almasını ise “Hülya hanım iyi bir sanatçıdır. Sanat işleri ile ilgilensinler ve bizlere sanat önerileri varsa Cumhuriyet Halk Partisi olarak değerlendiririz ve projeleri uygularız" dedi.
  Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz vatandaşların bir kısmı Avşar'ın başkanlığına sıcak bakarken, bazıları ise bu fikri yanlış bulduğunu söyledi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Hülya Avşar'a iktidardan Forum Tarih
Hülya Avşar Ciwan Haco Kütçe Düet Esmer 2012 Kürtçe Müzik Videoları 21 Şubat 2012
Hülya Avşarın Sözleri - Hülya Avşar Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 25 Eylül 2011
Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 12 Eylül 2011
Hülya Oğuz Anaokulu İstanbul Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Hülya Şahnaoğlu Anaokulu Bursa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş