Hâkimin gerekçesi birden fazla ihanet

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Hâkimin gerekçesi birden fazla ihanet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar


  Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz’ın, geçtiğimiz günlerde boşandığı eşini birden fazla kadınla aldattığı mahkemenin gerekçeli kararıyla ortaya çıktı.
  [​IMG]


  AVRUPA Yakası dizisindeki “Osman” karakteriyle ünü artan oyuncu Hakan Yılmaz, eşi Bengü’den geçtiğimiz günlerde boşanmıştı. Kadıköy 1’inci Aile Mahkemesi’ndeki davanın gerekçeli kararı belli oldu. Gerekçede, “Hakan Yılmaz’ın bir kısmı basında da yer alıp yalanlanmayan haberlere göre duygusal anlamda birden fazla kadınla gönül ilişkisine girip eşini aldattığı” belirtildi. Hakan Yılmaz’ın evliliği süresince eşini aşağılayıp hakaret ettiği anlatılan kararda, yargılama devam ederken Yılmaz’ın basına demeç verip kendisini boşanmış gibi gösterdiği, böylece aile düzenine, eş ve çocuğuna karşı yaptığı yanlışlarda ısrarcı olduğu vurgulandı.

  Mahkemeye fotoğraflar sunmuştu

  Bengü Yılmaz, boşanma davası sürecinde mahkemeye eşinin kendisini aldattığını öne sürdüğü bir kadının fotoğrafı ile msn ve facebook’ta başka kadınlarla yaptığı yazışmaları delil olarak sunmuştu. Çifti boşayan mahkeme, Hakan Yılmaz’ın eşine 260 bin lira tazminat ve 3 bin 700 lira aylık nafaka ödemesine karar vermiş, kızları Deniz’in velayetini de anneye bırakmıştı.  Hürriyet
   

Bu Sayfayı Paylaş