Gudulge İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Gudulge İlköğretim Okulu Kahta Adıyaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gudulge İlköğretim Okulu Hakkında - Gudulge İlköğretim Okulu Tanıtım - Gudulge İlköğretim Okulu Resimleri - Gudulge İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri  [​IMG]
  Okulumuzun Tarihi

  Güdülge İlköğretim Okulunun Vizyon ve Misyonu; Öğrencilerimizin Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda öğretim programlarında belirtilen hedeflere ulaşmaları, nitelikli kişilik özellikleri ve değerlerini kazanmalarıdır. Gösterilen başarı hedeflerine ulaşmak için izleyeceğimiz ilkeler , değerler, vizyonumuz ve misyonumuz öğretmenlerin tüm görüşleri alınarak belirlenmiştir.
  Okulumuz eğitim sisteminin bir parçası olsa da kendine özgü ilkeleri ve farklılıkları vardır. Tüm personeller olarak kendi kendimize vizyonumuzu; Mükemmelliği daha büyük yerlere, başarıyı daha da yükseklere çıkarmak için çalışacağız diye güç birliği oluşturduk.Bizler çalışmamızın sürekliliğini her yerde her zaman sürdüreceğiz.
  Bu günün küçüğü yarının büyüğü olacak olan çocuklarımız sözünden esinlenerek MİSYONUMUZ;kulumuzda okumaktan onur duyan kendilerini ayrıcalıklı hisseden,istendik niteliklerle donanmış,ilimizin ,ülkemizin önderleri olacaklarına inanan öğrencilerini bizler yetiştiririziyerek ülkemizin her zaman ihtiyacı olan nitelikli,bilgili, becerili , başarılarına her zaman başarı katan, Özgüveni kendinde bulan bireyler yetiştirmek olduğuna inandık .Bu misyonumuza bağlı olarak bizKendimizdeki Öz yeteneklerimizi ortaya çıkarmak istiyoruzfelsefesine inanarak yerel , ulusal ve evrensel değerleri benimseyen, küçüğünü seven, büyüğünü sayan , bulunduğu her yerde kendini kabul ettiren , kendine yer bulabilen bireyler yetiştirmek olduğuna karar verdik.


  Okulumuzun Vizyonu ; Öğrencilerin, tümünün girdikleri sınavlarda başarılı olarak bir üst kademeye geçmesini istiyoruz.


  Gudulge İlköğretim Okulu Adıyaman Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Gudulge İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Gudulge İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Gudulge İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Gudulge İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / KAHTA

  Adı: GUDULGE İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Güdülge Köyü Kahta / Adiyaman

  Telefon Numarası: 4167458048


  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi :
  http://okulweb.meb.gov.tr/02/06/524071/osman.html

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş