GTA San Andreas [TR Yama v4.50]

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  GTA San Andreas [TR Yama v4.50] konusu
  GTA San Andreas [ TR Yama v4.50]

  Tanıtımı : Rockstar Games, uzun zamandır merakla beklenen GTA serisinin en yeni oyunu olan GTA: San Andreas'ı artık Türkçe oynaya bileceksiniz. Bu yama ile GTA San Andreas 2.2 oyununu %100 Türkçe oynaya bileceksiniz. Oyun severlerin merakla beklediği Türkçeleştirme paketi ile bilgisayar başında daha keyifli zaman geçireceksiniz. Bu yeni yama ile oyundan dahada bir zevk alacaksınız. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava sahip olabilirsiniz.

  Yamanın Kurulumu: Yamayı kurmaya başlamadan önce GTA San Andreas 2.2 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı GTA:San Andreas 2.2 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
  Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır
  Bu yamayla oyununuz tamamen her tarafı TÜRKÇE olacaktır


  RapidShare: Easy Filehosting
   

Bu Sayfayı Paylaş