GS Card'la ne alsak

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  GS Card'la ne alsak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  18 Kasım 2009

  [SIZE=+0][/SIZE]GS Card'la ne alsak!


  [SIZE=+0][/SIZE]Türk Telekom anlaşması ve stat projesinden sonra bu kez de GS Bonus Card piyasaya çıktı, Galatasaray çıtayı iyice yükseltti.
  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Finansal açıdan Fenerbahçe’yi yakalayıp, geride bırakmayı hedefleyen Galatasaray Yönetimi, stat ve Türk Telekom anlaşmasının ardından, bu kez de Denizbank ve Garanti Bankası işbirliği ile gerçekleştirdiği GS Bonus Taraftar Kredi Kartı’nı faaliyete sundu. Four Seasons Otel’deki tanıtım törenine Başkan Adnan Polat, Başkan Yardımcısı Yiğit Şardan, teknik direktör Rijkaard, yardımcısı Neeskens, futbolcular ve şirket yöneticileri katıldı. Lansmana damgasını vuran ise Nonda, Keita, Gökhan Zan, Servet, Emre Aşık ve Leo Franco’nun oynadığı ‘bonusgil’ reklamları oldu. Rijkaard öğrencilerinin oyunculuk yeteneğine çok şaşırdığını söyledi. Polat, sadece bu projeden 4 yıl sonunda 35 milyon TL gelir beklediklerini ve Avrupa devleriyle baş edecek güce ulaşacaklarını açıkladı.
  Serkan Hacıoğlu
  Kartın ayrıcalıkları
  GS Bonus Card sahipleri, öncelikli bilet alma hakkına sahip olacak. GS Store’daki her 100 TL’lik alışverişe 20 TL bonus verilecek. Çekilişlerle, futbolcuların yer alacağı organizasyonlara katılma hakkı tanınacak. Stat içindeki pek çok fırsattan faydalanma imkanı sunulacak. Üyelik için GSBONUS yazıp 5110’a kısa mesaj atılması yeterli olacak.


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş