GS Bonus

#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]GS Bonus


[SIZE=+0][/SIZE]Yıldızları 'sudan ucuza' Galatasaray'a kazandıran yönetim, son eserini de gururla basının karşısına çıkardı. Jo'nun imza törenindeki bu ilginç görüntü her şeyi anlatıyordu: Alsak alsak bedavaya başka hangi yıldızı alsak...

Ara transferde fırtına gibi esen Galatasaray, kasasından doğru dürüst para çıkmadan iki yıldızı kadrosuna katmanın keyfini yaşıyor. Lucas Neill için kulübüne sadece 900 bin Euro ödeyen Cim Bom, dün de Brezilyalı Jo’ya imza töreni düzenledi. Bu transfer için de Aslan’ın kasasından tek kuruş kiralama bedeli çıkmayacağı gibi, senede 3.5 milyon Euro kazanan Jo’nun parasının 4’te 3’ünü Manchester City ödeyecek. Galatasaray, Jo’ya yarım sezon için 400 bin Euro verecek. Haldun Üstünel ile birlikte bu transferlerde büyük rol oynayan Futbol Şube Sorumlusu Murat Yalçındağ, imzanın ardından gurur doluydu: Önemli bir ismi daha Galatasaray’a kazandırdık. Onu Galatasaray’a kazandırdığımız için mutluyuz. Haldun Üstünel’e de katkılarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ederiz. Galatasaray’da şimdi bütün gözler golcü işine döndü.

Jo, imzayı atmadan önce İstanbul’u tanımaya başladı. Sambacı, vatandaşı Elano ile beraber önceki akşam Ortaköy’deki Zuma’da yemek yedi.
Fotoğraflar: Ahmet Cumalı
Fanatik
 

Üst