Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir? - Grup Hepsi Hakkında) Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir?

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda UquR tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir? - Grup Hepsi Hakkında) Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir? - Grup Hepsi Hakkında) Grup Hepsi (Grup Hepsi Kimdir?  Eren  1984 te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin'de Ülkemizi temsil etti. Reklam jingleları seslendirdi. Britney Spears ve Michel Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara yla bir aylık workshop çalışması yaptı.Yıldızların altında müzikalinde sahne aldı.


  Cemre

  1985 te İstanbul'da doğdu. Mİmar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretimin ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle leri seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

  Yasemin

  1986 da İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle leri seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.
  Gülçin

  1985 te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.  [​IMG]
  Cvp: Grup Hepsi [​IMG]
  Hepsi
  [​IMG]  Grup Hepsi
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Grup Hepsi
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]Grup Hepsi
  [​IMG]
  [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x549.[​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]
  Grup Hepsi
  [​IMG]
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Grup Hepsi (Grup Forum Tarih
Grup Hepsi Fındık Kadar Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 3 Aralık 2011
Grup Hepsi resimleri - Grup Hepsi fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 24 Şubat 2011
Grup Hepsi Olmaz Oğlan Keman Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 4 Mayıs 2010
Grup Hepsi Resimleri - Grup Hepsi Fotografları Sanatçı-Ünlü Resimleri 31 Aralık 2008
Grup Hepsi Avatarları MSN Avatar Cenneti 4 Aralık 2008

Bu Sayfayı Paylaş