Groupware Server 6.0.08.0714 Downlaod

'G-H' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Groupware Server 6.0.08.0714 Downlaod konusu Groupware Server 6.0.08.0714 Downlaod

  Tanıtım:
  Üreticiden :

  Groupware Server, hepsi-bir-arada özelliğiyle bir ağın ihtiyaçlarının tamamını karşılamayı hedefleyen bir programdır. Ağdaki kullanıcıların internete çıkışları ve diğer ihtiyaçlarını yönetecek, ağ yöneticisinin bunları takip etmesini sağlayan komple çözüm programıdır. Ağ güvenliği ön planda tutulmuştur. Bu haliyle her işletmeye karşılayabileceği bir bütçe ve ağ yöneticisine büyük kolaylık sunmaktadır.

  Entegre edilmiş anti-virüs ve gelişmiş anti-spam koruma entegreli ve SMTP/IMAP/LDAP servisleri ile birliktelik içeren güvenli mesajlaşma mevcuttur. İletişimler, görevler ve takvim özellikleriyle yerel Outlook senkronizasyonu vardır.

  Yazılımın Özellikleri :


  Groupware Web İstemcisi
  Entegre olan web alıcısı e-postaları entegre eder, bağlantıları, görevleri, takvim ve dokümanları zengin tarayıcı tabanlı arayüzünde paylaşıma sunar. Bütün Groupware fonksiyonlarına erişim standart web göz atıcıları ile herhangi bir yerden sağlanabilir.

  Webden Yönetim
  Herhangi bir web tarayıcısından tüm sunucu fonksiyonlarını izleme ve aranje etme olanağı sunar.

  Jabber/XMPP Anında Mesajlaşma Servisi
  Genişletilebilir Mesajlaşma ve Varlık Protokolü (XMPP) anında mesajlaşmak (IM) için XML'den örnek alınan bir varlık bilgisi protokolüdür.

  Outlook Bağlayıcısı
  Outlook bağlayıcı Outlook ve Groupware Server'ı arasında gerçek zamanlı ve iki yollu e-posta senkronizasyonu, bağlantılar, görevler ve takvim olaylarının gerçekleşmesini sağlar. Outlook 2002, 2003 ve 2007 destekler.

  Takvim ve Hatırlatmalar
  Özel takviminizi düzenleyin veya diğerleri ile takvim bilgilerinizi paylaşın. Bir olay veya randevu önceden belirlenen zamanda bir açılır pencere ile Outlook veya web alıcısında gösterilir, böylece hiçbir önemli olay uzaktan bağlı olsanız bile kaçırılmaz.

  iCalendar (iCal) Desteği
  iCalendar (iCal) desteği takvim verisinin değişimi için standart bir yol sunar. Kullanıcıların e-posta aracılığıyla toplantı davetiyelerini veya görevleri diğer kullanıcılara göndermelerini sağlar. iCalendar e-posta alıcılarının, göndericilere kolaylıkla cevap verebilmelerine ve farklı toplantı tarihi belirlemelerine yardımcı olur.

  Herkese Açık, Özel ve Paylaşımlı Bağlantılar
  Herkese açık bağlantılar organizasyon içerisinde herhangi biri için erişilebilir durumdadır. Özel bağlantılar kullanıcı tarafından düzenlenebilir, paylaşımlı bağlantılar kullanıcı veya grup izni ile kontrol edilebilir.

  vCard Desteği
  vCard kişisel bağlantı bilgilerinin değişimi için standart bir yol sunar. vCard biçimini kullanarak kolaylıkla diğer sistemlerden Groupware Server'ına dışarıdan bilgi transferi yapılabilir.

  Aktif Dizin Senkronizasyonu
  Kullanıcıları Aktif Dizin ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz.

  LDAP ve LDAPS Sunucu
  Kullanıcıları aktif rehber ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz. Sunucu, SSL (Secure LDAP) üzerinde LDAP desteğine sahiptir.

  SMTP ve POP3 Sunucu
  Dahili SMTP ve POP3 posta sunucusu SMTP vardiyalı posta sunucusu(MTA) olarak başka bir e-posta sisteminden kullanılabilinir. SSL(Soket Güvenli Katman) e-posta alıcısı ve sunucu arasında güvenli, kodlanmış ileti desteği sağlar.

  IMAP Sunucu
  IMAP4 sunucu kullanıcılara, herhangi bir IMAP alıcısından Groupware Server'ında neyin bulunduğunu görme olanağını kazandırır. E-posta indirilmediğinden ve sunucudan silinmediğinden dolayı, kullanıcılar evlerinden veya ofislerinden çoğaltılmış mesajlarla uğraşmak zorunda kalmayacaklardır.

  FTP ve WebDAV Erişimi
  Kolaylıkla oluşturma, paylaşma ve dökümanları çevrimiçi olarak yayınlama, standart bir web tarayıcısından, FTP alıcısından veya WebDAV web dosyasından döküman stoğuna erişim.

  E-posta ve Anında Mesajlaşma Arşivleme
  Tüm gelen ve gönderilen postalar ve mesajlar sadece okunabilir, değiştirilemeyen arşivde muhafaza edilir. Eklentiler e-posta arşivi seçeneklerine göre arşivlenebilir veya arşivlenmeyebilir.

  Tam Metin Araması
  Tam metin araştırma motoru hızlı bir şekilde herhangi bir e-postayı, eklentiyi, bağlantıyı veya doküman objesini, posta gönderene, tarih veya dosya boyutuna göre dahili ilave araştırma seçenekleri ile bulabilir.

  İleri SMTP Koruması
  SMTP sunucusu takip eden ileri koruma önlemlerini içerir: Commtouch Gerçek-zamanlı filtre, Adres Hasat Saldırı koruması, Bayesian filtresi, saat başı e-posta kotaları, ters DNS onaylaması ve DNSBL.

  Commtouch Gerçek Zamanlı Filtre
  Gerçek-zamanlı filtre sıfır-saat koruması salgın ortaya çıktığı andan itibaren spam blokesi sağlar. Yeni spamleri, bozuk yazılımları, zombi salgınlarını ortaya çıktıkları anda tanımlamak için Commtouch teknolojisini kullanır. Bu teknoloji onarmaya gerek kalmadan anti spam çözümü sağlar.

  Bayesian Anti-Spam Filtre
  Bayesian spam filtreleme yasalara aykırı spam ve e-postaları yasal postalardan ayırmakta kullanılan popüler bir yöntemdir. Bayesian anti-spam motoru e-posta sunucularına entegredir, web alıcısı tarafından direk olarak "Gereksiz (Junk)" veya "Gereksiz (Junk) Değil" tuşları ile kullanılır.

  SQL Veri Depolama
  Dahili 602SQL sunucu yüksek performanslı veri depolama, bağlantılı yeterlilikler ve tam metin araştırma bileşenleri ile günümüzün postalama anlayışı için gerekli tüm çözümleri sunar.

  BitDefender Anti-Virüs
  BitDefender normal olarak birkaç saatte bir sürülen sık virüs tanımlama güncellemeleri sağlar. Bu sayede ortaya çıkan yeni çevrimiçi tehditlere karşı etkili koruma kazanılır.

  Otomatik Yedeklemeler
  Veritabanlarının istem dışı yedeklemelerinin alınmasını sağlar (postaların, mesajların, takvimlerin, bağlantıların, dökümanların). Sunucu ayarları, tam-metin araştırma, Bayesian filtresi.

  S/MIME Desteği
  602LAN SUITE Groupware herkese açık anahtar kodlamayı ve MIME'de barındırılan e-posta işaretlemesini destekler. Anahtar yönetimi web tarayıcısında ek olarak bulunan ActiveX kullanılarak sağlanır.

  Not : Program, .NET Framework gerektirmektedir. Lütfen Groupware Server'ı kurmadan önce buradan innDirerek kurunuz.

  Sürüm : 6.0.08.0714

  Boyut : 117 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Software602


  [​IMG]


  Groupware Server 6.0.08.0714
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Groupware Server 0714 Forum Tarih
602Lan Suite Groupware 5.0.08.0403 Download Diğer Programlar 4 Şubat 2009
02-08-2013 VIP Socks 5 Servers (130) İnternet ve Network 2 Ağustos 2013
02-08-2013 Anonymous Proxy Server List İnternet ve Network 2 Ağustos 2013
02-08-2013 Anonymous Proxy Server List (1300) İnternet ve Network 2 Ağustos 2013
02-08-2013 VIP Socks 5 Servers (120) İnternet ve Network 2 Ağustos 2013

Bu Sayfayı Paylaş