Gotik,Androjen,Feminen Saç modelleri

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 13 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Gotik,Androjen,Feminen Saç modelleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Feminen Saç Modeli:
  Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri hissi, keskin köşeli kesimler, gözleri tamamen örten uzunluklar, yandan ayırımlar, inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz bir kadınsılık. Kutup güneşi röfleler ve vanilya tonları bu trend için mükemmel seçim.
  Bohem Saç Modeli:
  Bu tarzı vurgulu kaküller simgeliyor. Gözleri kapatacak uzunluktaki kaküller ve devamında tel tel ayrılmış uzun saçlar yüze başka bir anlam katıyor. En belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar ve kırık çizgiler. Bu saçlar ister düz ister hareketli çok farklı şekillendiriliyor. Tercih edilen renkler ise kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler
  e kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler

  [​IMG]
  Gotik Saç Modeli:
  Gözün önüne peçe gibi düşen uzun tutamların sakladığı kare kesimli kaküller ön planda. İster yandan ayrılsın ister öne düşürülsün gotik trendin gizemli ve asimetrik havası var. Vişne, mürdüm, böğürtlen, koyu kahve ve siyah bu tarza en uygun renkler.
  Androjen Saç Modeli:
  Temel özelliği uyandırdığı asimetrik ve karmaşık hisler. Erkeksi kesimlere sahip saçlar, kadınlarda güçlü bir görünüm sağlıyor. Önden başlayan yay şeklindeki kesimler, bir tarafı çok kısa bir tarafı uzun saçlar bu tarza uygun. İster düz taranmış ve parlak, ister karışık ve mat çok farklı şekillendirmek mümkün. Tercih edilen renk şampanya.
  Dünyaca ünlü Pink’in kısa saç modellerini sizlere sunmak istiyoruz. Pink, her zaman farklı saç kesimleriyle ön planda olmayı başarmıştır. Sizce de bu kısa saç kesimleri yaratıcı değil mi?

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gotik Androjen Feminen Forum Tarih
Gotik Dünce Nedir - Gotik Dünce Hakkında Açık Öğretim AÖF 28 Ekim 2010
Gotik-Doom-Metal Fontları Font ve İconlar 24 Haziran 2009
anne ben gotik oldum :)) Fıkra & Komik Yazılar 9 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş