Gossip Girl: Yeni stil ikonu Chuck

'Populer markalar & Moda' forumunda Fatma tarafından 30 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Gossip Girl: Yeni stil ikonu Chuck konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Grubun kötülerinden zengin ve züppe Chuck Bass, aynı zamanda gardırobu en renkli olanlardan biri. Erkek stiline yeni bir soluk getiren Chuck, yaşı değerlendirildiği zaman bu tarz giyime biraz erken başlamış dedirtiyor. Fakat dizinin her bölümünde kıyafetlerine gelen olumlu yorumlar sayesinde Chuck, dünyanın takip ettiği stil ikonlarından biri olma yolunda ilerliyor..

  İngiliz oyuncu Ed Westwick’in başarıyla canlandırdığı Chuck Bass karakteri, aslında kitabın orjinalinde ikincil rolde. Ancak Westwick’in canlandırması ve dizideki rolü icabı Chuck, Gossip Girl’ün en çok konuşulanlarından biri ve en iyi giyineni.

  Stil erkeği yaratıyor, erkek de stili...

  Anti-kahraman Charles Bartholomew Bass (Chuck Bass), Manhattan’ın zengin sınıfında doğup büyümüştür. Babasına ait New York Palace Hotel’de yaşamaktadır. En yakın arkadaşı Nate Archibald’dır. En büyük ilgi alanı seks ve paradır. Söz konusu entrika, manipülasyon ve öç almak olunca Chuck, Blair’ın erkek versiyonudur.

  Kendine güvenli Chuck’ın stili de özgün ve oldukça cesur. Fuları nerdeyse onun imzası. Paltolarının yakalarını genelde kaldırıyor ve bol bol kaşkol kullanıyor. Baklava desenini oldukça iyi taşıyor. Farklı renkleri kombinlemede üstüne yok. 17 yaşında bir genci seyrettiğinizi unuttururcasına bir karizma var üzerinde.

  Mimikleri ve karakteriyle bütünleşen stili, Chuck'ın TV'nin unutulmaz erkek karakterleri arasında yer almasını sağlayacak.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Gossip Girl Yeni Forum Tarih
Gossip Girl Mobile Game - Gossip Girl Cep Oyunu Diğer Cep Oyunları 2 Ocak 2011
Gossip Girl Vanessa Resimleri - Gossip Girl Vanessa Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 3 Ağustos 2010
Gossip Girl Dizi resimleri Tüm Yabancı Diziler 12 Kasım 2008
Gossip Girl Dizisi Resimleri ve imzaLari... Tüm Yabancı Diziler 12 Kasım 2008
Gossip girl Hikaye-Künye-Bölüm Özetleri Tüm Yabancı Diziler 1 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş