Google Valve'i Satın Alıyor

'Bilim & Teknoloji' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 18 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Google Valve'i Satın Alıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Google sonunda oyun sektörüne giriyor, diye düşünenler yanılıyor. Google'ın esas hedefi çok farklı. Google Valve ile ne yapacak biliyor musunuz?
  İnternet karteli olan Google, internet üzerinden çalışan her konuda söz sahibi olma yolunda ilerliyor. En son kancayı taktığı şirket ise Valve. Sanırız firmanın ismini bir an için yanlış okuduğunuzu düşündünüz. Valve Software'i satın alma planları yapan Google'ın amacı, Half-Life 2 Episode 3'ün Googleplex'te geçmesini sağlamak değil. Esas hedef, şu an için en gelişmiş ve popüler içerik ulaştırma sistemi olan Steam'i kullanabilmek.
  Steam Nedir?
  Steam, Half-Life'ın üreticisi Valve Software tarafından geliştirilen ve oyun satışı için özelleştirilmiş bir içerik ulaştırma sistemidir (content delivery system). Google bu sistemi kendi içerik ulaştırma sistemine bütünleştirmeyi veya Steam'in üzerine kendi krallığını kurmak isteyebilir. Bu konuda henüz kesin bir şey yok; fakat Google'ın da internet üzerinden içerik ulaştırma konusunda çeşitli çalışmalar yaptığı bilinen bir gerçek.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Google Valve'i Satın Forum Tarih
Google Ana Sayfa Yapmak Google Hakkında Her Şey 12 Ekim 2013
Google play store ne demektir Google Hakkında Her Şey 1 Nisan 2012
Google Chrome Ana Sayfa Nasıl Yapılır Google Hakkında Her Şey 17 Şubat 2012
24 kasım öğretmenler günü google Google Hakkında Her Şey 24 Kasım 2011
Louis Daguerre 224. Doğum günü Google İnternet ve Network 18 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş