Google Earth (Macintosh) 4.2 Download

'G-H' forumunda NeslisH tarafından 2 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Google Earth (Macintosh) 4.2 Download konusu Google Earth (Macintosh) 4.2

  Tanıtım:
  Google Earth yazılımının Macintosh işletim sistemi ile uyumlu sürümüdür. Google Earth uydu fotoğraflarından elde edilen verilerle oluşturulmuş bir çeşit harita ve yer belirleme yazılımıdır. Günümüzün yükselen devi Google'ın en önemli hizmetlerinden birisi olan ve sürekli geliştirilen yazılım çıktığı günden bu yana popülerliğini hiç kaybetmedi. Uzaydaki uydular aracılığıyla çekilen görüntüleri yazılım haline getiren Google bir ilke imza attı.

  Özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde neredeyse sokak sokak gezilebilmesini sağlayan bu yazılım her geçen gün kendisini geliştirerek diğer bölgeler için de aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyor. Ülkemizde Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerimiz için yazılım bina bina görüntüleme hizmeti verirken, diğer şehirlerimiz için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Lakin zamanla bu eksikliğin giderilebileceği söylenebilir.


  Yazılımın Son Sürümündeki Yenilikler

  [​IMG]

  Gerçek Görünümlü Binalar
  Google Earth ile, daha önce olmadığı kadar çok şehirdeki 3B binaları daha hızlı görün. San Francisco, Boston, Orlando, Münih, Zürih ve başka düzinelerce şehir dahil olmak üzere dünyadaki çeşitli şehirlerde bulunan yüzlerce yeni binaya artık erişebilirsiniz.

  Hızlı Gezinme
  Yeni gezinme denetimlerini kullanarak, gördüğünüz manzara üzerinde sorunsuz dolaşın. Uzaydan cadde seviyesine hızlı bir şekilde gezinin ve bir binanın
  tepesinden diğerine atlayın. Binaları hemen önlerinde duruyormuş gibi görüntülemek için bakış gezinme çubuğunu kullanın.

  Işık ve Gölge
  Yeni günışığı özelliğiyle, gündoğumunu ve günbatımını her yerden izleyebilirsiniz. Şafağın, akşamın ve gölgelerin dünyayı dolaşmasını izlemek için zaman kaydırıcısını kullanın.

  Cadde Görünümü
  Google Haritalar’da kullanılabilir olan Cadde Görünümü şimdi Google Earth’te! Seçkin şehirlerin panoramik görüntülerine gidin ve 360 derecelik bir gezintiye çıkın.


  Dünyanız Artık Üç Boyutlu - Yakınlaştırın, Yatırın ve Döndürün

  [​IMG]

  Farenizi, klavyenizi ya da iztopunuzu kullanarak dünyada gezinin. Görüntüyü hareket etmek için farenizle tutun. Gezinme pusulası, görünümü çeşitli şekillerde değiştirmenize olanak verir.

  Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için sağ kaydırıcıyı yukarı ve aşağı sürükleyin. Görünümü yatırmak için üst kaydırıcıyı sağa ve sola sürükleyin. Görüntüyü döndürmek için, gezginin ekrandaki tekerleğini döndürün.


  Dünyada İstediğiniz Yere Gidin

  [​IMG]

  Belirli bir adres, bir kavşak, şehir, eyalet, posta kodu veya ülke arıyorsanız, bunu "Git" kutusuna yazıp Ara'yı tıklayın.


  Gökyüzünü Keşfe Çıkın

  [​IMG]

  Şimdiye kadar, Google Earth dünyaya bakmak için uzaydan dünyaya yakınlaştırmanızı sağladı. Google Earth’ün yeni Gökyüzü özelliği sayesinde, perspektifi tersine çevirebilir ve gökyüzü harikalarını keşfe çıkabilirsiniz.

  En Düşük Sistem Gereksinimleri :

  Mac OS X 10.3.9
  G3 500Mhz işlemci
  256 MB RAM
  400 MB boş alan
  128 Kbits/sn ağ hızı
  3D uyumlu 16MB VRAM grafik kartı
  1024x768 ekran

  Sürüm : 4.2

  Boyut : 27.1 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Mac Tiger/OS X

  Üretici Firma : Google

  [​IMG]

  Google Earth (Macintosh) 4.2
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler....
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Google Earth (Macintosh) Forum Tarih
Google Earth (Macintosh) 4.3.7284.3916 İndir Google Hakkında Her Şey 22 Mayıs 2009
Google Earth (Macintosh) 4.2 G-H 12 Şubat 2009
Google Earth Pro (Macintosh) 4.2.0198 Download G-H 2 Şubat 2009
Google Earth (Macintosh) 4.3.7191 Beta Download G-H 2 Şubat 2009
Google Earth (Macintosh) G-H 20 Ağustos 2008

Bu Sayfayı Paylaş