Google Chrome'a Binlerce Eklenti

'Google Hakkında Her Şey' forumunda Dine tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Google Chrome'a Binlerce Eklenti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mozilla Firefox'un en değerli özelliği, artık Google Chrome'da da mevcut! Google, Mozilla'yı güçlü olduğu noktadan vurmayı hedefliyor.
  İnternetin en büyük şirketlerinden Google'ın geliştirdiği web tarayıcısı Chrome'un, şu an kararlı bir sürümü bulunmasına karşın, yeni versiyonunun betası da indirilebilir durumda. Yayınlanacak yeni tarayıcıyla beraber eklenti özelliği aktifleştirecek olan yetkililer, bu konu için epey ter dökmüşe benziyor.

  [​IMG]
  Firefox İle Yarışacak
  Tıpkı Mozilla'nın Firefox'u gibi eklentilerle genişletilebilecek olan Chrome1500'den fazla eklenti hazırlandığı duyuruldu! Aralık 2009'dan beri ek yazılım uygulaması beta aşamasında olan Chrome'un, bahsi geçen programlarla şimdikinden çok daha kullanışlı bir hale geleceği tahmin ediliyor. için
  Google Sözlük, Google E-Posta Kontrolü ve Twitter hesabınızı yönetebileceğiniz Chromed Bird gibi eklentiler, şimdiden beta tarayıcıyı kullananlar için indirime hazır. Chrome'un eklentileriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Chrome.google.com/extensions adresine tıklamanız yeterli.
   

Bu Sayfayı Paylaş