Google Chrome, ufaktan ufaktan

'Google Hakkında Her Şey' forumunda Siraç tarafından 2 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Google Chrome, ufaktan ufaktan konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Google Chrome, ufaktan ufaktan

  Bir zamanlar manşetlerden inmeyen tarayıcı Google Chrome, şu sıralar o kadar popüler olmasa da bir yandan geliştirilmeye devam ediyor. İşte yeni sürüm.

  Google'ın açık kaynak kodlu ve ücretsiz internet tarayıcısı olan Google Chrome, ilk çıktığı günlerde çok konuşulmuştu ve hızlı web sayfası açtığı için birçok kullanıcı tarafından varsayılan tarayıcı olarak tercih edilmişti. Zamanla, Firefox'taki gibi eklenti desteğinin olmaması ve Internet Explorer'da bile bulunan bazı özelliklerin bu tarayıcıda olmaması, kullanıcıların yeniden Firefox ve Internet Explorer'a yönelmesine neden olmuştu. Herkes "Google Chrome" diye yanıp tutuşurken Mozilla Vakfı'nın "Google'ın bu adımını destekliyoruz" açıklamasındaki hikmeti de, şimdi daha iyi anlayabiliyoruz.

  Güncel Sürüm Yayınlandı

  Bu hızlı çıkışın sonrasında yaşanan sert düşüşten sonra yine de Google Chrome'un sıkı bir şekilde güncellenmesine devam ediliyor. Diğer tarayıcılara göre eksik olan bazı detaylar, son sürüm olan Google Chrome 0.3.154.9 Beta yayınlandı.

  Google Chrome kullanıcılarının, herhangi bir şey yapmalarına gerek yok. Yazılım, kendisini otomatik olarak güncelleyebiliyor.

  [​IMG]

   

Bu Sayfayı Paylaş